Береза

Контакти
  • place Україна, Київська обл, Бориспільський р-н, с.Іванків, вул. Любарецька, 39
  • phone (067) 600-07-99
  • phone (099) 600-07-99
  • phone (073) 600-06-99
  • email info@posadka.com.ua
Графік роботи
  • scheduleПн-пт:9:00-18:00
  • scheduleСб:9:00-15:00

Береза: різновиди та декоративні сорти


Саджанці берези - це не тільки красиві декоративні рослини, але і можливість створити затишний лісовий куточок прямо у вас на вашій ділянці. Існує величезна кількість сортів і видів, які зможуть прикрасити ваш заміський будинок, створити паркову зону або просто стануть джерелом тіні, затишним зеленим куточком. Інструкція як вибрати та посадити саджанці берези, це абсолютно не складне заняття давайте розглянемо головні аспекти підготовки та процесу посадки дерев:
Перш ніж приступити до посадки саджанців, важливо вибрати відповідне місце. Берези люблять світло, тому краще вибирати відкриті ділянки з гарним сонячним освітленням.

Підготовка ґрунту:
Берези ростуть краще на вологих сипучих і добре дренованих ґрунтах. Підготуйте попередньо грунт, додавши по необхідності органіку - компост або перегній для поліпшення родючості грунту, що дозволить після посадки швидко адаптуватися дереву.

Вибір саджанців:
При покупці саджанців зверніть увагу на сорти берези, відкриту або закриту кореневу систему, на їх розміри та сортові характеристики. Здорові саджанці мають розвинений корінь, свіже листя та відсутність ознак хвороб.

Правильна посадка:
Саджанці берези слід садити ранньою весною або пізно восени. Зробіть яму глибиною і шириною не менше удвічі більше діаметра кореня саджанця. Переконайтеся, що корінь розміщений рівномірно і поступово засипаючи лунку, утрамбуйте грунт навколо нього.

Полив та догляд:
Береза ​​ця вологолюбна рослина або дерево абсолютно всі сорти потребують регулярного поливу, особливо в літній період сухості. Приділяйте увагу видаленню бур'янів у прикореневій зоні та підживлюйте рослини за потребою добривами для стимуляції швидкого зростання.

Захист від шкідників та хвороб:
Уважно стежте за станом рослин. Перевірити кору і листя на дереві. Застосовуйте необхідні заходи для захисту від шкідників та хвороб, щоб забезпечити здорове зростання та розвиток саджанця.

Обрізка:
Проводьте за потребою санітарну обрізку для формування декоративної, красивої крони та підтримки здоров'я самого дерева. Обрізайте сухі та хворі гілки, забезпечуючи найкращий доступ світла та повітря до рослини. Формуйте розміри крони для створення незвичайних форм.
Використовуйте берези для створення гарного та неповторного ландшафту. Розміщуйте їх групами, поєднуючи з іншими листяними, декоративними рослинами та деревами и другими элементами дизайна, чтобы создать гармоничный облик вашего сада.

Посадка и уход за саженцами берёзы – это интересный и необходимый для растений процесс, который не только приносит удовлетворение нои пользу для самого дерева, но и создает красивый и полезный элемент в вашем саду. Следуйте нашим рекомендациям, они станут неотъемлемой частью вашего зеленого уголка природы.

Береза ​​карликова Golden Treasure 10л

Артикул: 18074
  490 грн.
шт

Береза звичайна

Артикул: 3163
  80 грн.
шт

Берёза повислая Golden Obelisk

Артикул: 48134
  490 грн.
шт

Береза ​​повисла Роял Фрост

Артикул: 6326
  490 грн.
шт

Береза ​​біла китайська Фасінашин (Fascination) 7.5л

Артикул: 18075
  820 грн.
Товар закінчився

Береза ​​карликова (Betula nana)

Артикул: 5908
  450 грн.
Товар закінчився

Береза Максимовича

Артикул: 34953
  4 550 грн.
Товар закінчився

Береза ​​повисла Schneverdinger Goldbirke

Артикул: 6594
  130 грн.
Товар закінчився

Береза ​​пухнаста

Артикул: 18135
  1 060 грн.
Товар закінчився

Береза ​​Хосері

Артикул: 35023
  2 950 грн.
Товар закінчився

Береза ​​повисла Юнгі

Артикул: 6327
  260 грн.
Товар закінчився
arrow_upward
Увійти Реєстрація
Кошик 0 позицій
на суму 0 грн.