Саджанці гейхери
- place Україна, Київська обл, Бориспільський р-н, с.Іванків, вул. Любарецька, 39
- phone (067) 600-07-99
- phone (099) 600-07-99
- phone (073) 600-06-99
- email info@posadka.com.ua
- scheduleПн-пт:9:00-18:00
- scheduleСб:9:00-15:00
Багаторічну гейхеру із задоволенням використовують садові дизайнери у своїх проєктах з озеленення. Її люблять і садівники-аматори, оскільки вона розкішно виглядає як окремо, так і в поєднанні з іншими декоративними культурами. Завдяки різноманітності форм і відтінків листя її застосування дуже багатогранне. Саджанці гейхери висаджують як компаньйонів до троянд, ірисів, у поєднанні з ранньоквітучими цибулинними, як зрізну рослину, для обрамлення водойм. Проте, як і будь-яка інша культура, рослини потребують правильної посадки та догляду.
Виростити гейхеру нескладно. Але є кілька особливостей, про які варто знати садівникам:
- Якщо ви займаєтесь декоративно-листяними сортами, обривайте у рослини квітконос. Вони піднімаються над кущем і виглядають неохайно. Залишайте квіти лише у разі, якщо плануєте збирати насіння.
- У декоративно-квітучих різновидів необхідно обрізати квітконоси після закінчення цвітіння.
- Нижні листочки поступово опадають, що позначається на декоративних якостях рослини. До початку цвітіння куща дістаньте його з ґрунту і пересадіть у глибшу лунку. Це допоможе приховати порожні частини рослини.
- Молоде листя має яскраве забарвлення і трохи прозоре. З часом воно стає більш щільним і темним.
- Рослина чудово поєднується з баданом, лілійниками та декоративними злаками.
Щодо навколишніх умов, розсада гейхери не дуже вибаглива. Рослина буде рости на будь-яких ґрунтах, навіть кам'янистих. Але при виборі ділянки пам'ятайте, що краще надати перевагу пухким живильним ґрунтам. Чим кращі умови, тим простіше буде виростити красивий кущ.
Правила догляду
Вирощування гейхери досить просте. З доглядом також проблем не виникне. Найбільше вона потребує:
- Підживлення – у перший рік добрива не вносьте. Надалі достатньо дворазового підживлення під час вегетації.
- Полив – старайтесь зволожувати ґрунт навколо рослини раз на 2 дні. Саджанці гейхери люблять вологу, але не переносять її надлишку. Поливайте кущі обережно, уникаючи потрапляння крапель на листя. В іншому випадку можуть з'явитися опіки.
- Профілактика хвороб – загалом культура стійка до захворювань і шкідників. Але іноді вона уражається борошнистою росою або сірою гниллю. Зазвичай це трапляється через надлишок вологи у кореневій системі або надмірну кількість добрив. Тому дозуйте догляд.
В іншому складнощів з вирощуванням гейхери немає. Дотримуйтесь порад і насолоджуйтесь гарними кущами на своїй ділянці.
Тільки перевірена продукція
Наш інтернет-магазин Posadka пропонує недорогий посадковий матеріал в Україні. Якщо вас зацікавила ця рослина, ознайомтесь із каталогом. Тут представлені різні сорти з фото, вказані ціни. Щоб купити розсаду гейхери, натисніть відповідну кнопку і оформіть замовлення. Доставка діє по всій Україні.