Саджанці гейхери
- place Україна, Київська обл, Бориспільський р-н, с.Іванків, вул. Любарецька, 39
- phone (067) 600-07-99
- phone (099) 600-07-99
- phone (073) 600-06-99
- email info@posadka.com.ua
- scheduleПн-пт:9:00-18:00
- scheduleСб:9:00-15:00
Рослину гейхера із задоволенням використовують садові декоратори у своїх проектах із озеленення. Його люблять і садівники-аматори, оскільки воно розкішно виглядає як поодинці, так і в тандемі з іншими декоративними культурами. Завдяки різноманітності форм та відтінків листа гейхери її застосування багатогранне. Рослина висаджують як компаньйони троянд, ірисів, у поєднанні з ранньоквітучими цибулинними, як зрізна рослина, для обрамлення водойм. Але, як і будь-яка інша культура, саджанці гейхери потребують правильної посадки та догляду.
Рекомендації щодо вирощування
Виростити гейхеру не складно. Але є кілька особливостей, про які варто знати садівникам:
- Якщо ви займаєтеся декоративно-листяними сортами, обривайте у рослини квітконос. Вони височіють над кущем і виглядають неохайно. Залишайте квіти лише в тому випадку, якщо плануєте збирати насіння;
- у декоративно-квітучих різновидів необхідно обрізати квітконоси після закінчення цвітіння;
- нижні листочки поступово опадають, що позначається на декоративних якостях рослини. До початку цвітіння куща дістаньте його з ґрунту і пересадіть у глибшу лунку. Так вдасться приховати спорожнілі частини рослини;
- молоде листя має яскраве забарвлення і трохи напівпрозоре. Через деякий час вони стають більш щільними і темними;
- рослина відмінно поєднується з баданом, лілійниками, декоративними злаками.
Щодо навколишніх умов, розсада гейхери не дуже вимоглива. Рослина буде рости на будь-яких ґрунтах, навіть кам'янистих. Але при виборі ділянки пам'ятайте, що краще віддати перевагу пухким поживним грунтам. Чим кращі умови, тим простіше виростити гарний кущ.
Правила догляду
Вирощування гейхери досить просте. З відходом також проблем не виникне. Найбільше вона потребує:
- підживлення – у перший рік добрива не вносите. Надалі достатньо дворазового підживлення під час вегетації;
- поливі – намагайтеся зволожувати ґрунт навколо рослини раз на 2 дні. Саджанці гейхери люблять вологу, але не переносять її надлишку. Поливайте кущі акуратно, уникаючи потрапляння крапель на листя. Інакше можуть виникнути опіки;
- профілактиці хвороб – загалом культура стійка до захворювань та комах. Але іноді вона уражається борошнистою росою, сірою гниллю. Зазвичай це відбувається через профіцит вологи в кореневій системі або велику кількість добрив. Тож дозуйте догляд.
В іншому складнощів з вирощуванням гейхери немає. Дотримуйтесь порад і насолоджуйтесь красивими кущами на своїй ділянці.
Тільки перевірена продукція
Наш інтернет-магазин пропонує недорогий посадковий матеріал вітчизняного та імпортного виробництва. Якщо вас зацікавила рослина гейхера, ознайомтеся з каталогом. Тут представлені різні сорти з фото, вказані ціни. Щоб купити розсаду гейхери, натисніть на відповідну кнопку і оформіть замовлення. Доставка діє по всій Україні.