Гаура

Контакти
  • place Україна, Київська обл, Бориспільський р-н, с.Іванків, вул. Любарецька, 39
  • phone (067) 600-07-99
  • phone (099) 600-07-99
  • phone (073) 600-06-99
  • email info@posadka.com.ua
Графік роботи
  • scheduleПн-пт:9:00-18:00
  • scheduleСб:9:00-15:00

Гаура (лат. Gaura) - це рід рослин родини Кіпрейних (Onagraceae), який включає більше 20 видів, поширених у різних регіонах світу, але найбільш різноманітний в Америці. Один з найвідоміших видів цього роду - Гаура ліндгеймера (Gaura lindheimeri), також відомий як Гаура Ліндгеймера або Медовий квітка.

Опис Гаури Ліндгеймера:

Зовнішній вигляд: Гаура Ліндгеймера - це багаторічна трав'яниста рослина, яка зазвичай досягає висоти від 30 см до 1,2 метра. Вона має гнучку стеблінку, покриту вузькими ланцетними листочками. Листя часто зелене, але може мати ніжні відтінки рожевого або бордового кольору.

Квіти: Гаура Ліндгеймера славиться своїми ніжними і красивими квітами, які зібрані в метеликові суцвіття. Квіти мають чотири пелюстки і часто мають відтінки рожевого, білого або кремового кольору. Особливістю цих квітів є їхній плавний перехід відтінків кольору з часом, що створює враження двокольоровості.

Період цвітіння: Гаура Ліндгеймера зазвичай цвіте від початку літа до кінця осені, а іноді і до зими в теплих кліматичних умовах. Цвітіння триває протягом усього сезону.

Тривалість життя: Це багаторічна рослина, і при правильному догляді може рости і цвісти декілька років.

Поширення: Гаура Ліндгеймера зустрічається в природі в південних регіонах США і Мексики, а також культивується як декоративна рослина в багатьох країнах.

Умови вирощування: Для успішного вирощування Гаури Ліндгеймера рекомендується обирати сонячне місце з гарним дренажем грунту. Ця рослина відносно неприховлива і стійка до посухи, але краще розвивається при помірному поливі.

Гаура Ліндгеймера часто використовується в ландшафтному дизайні для створення ніжних і гармонійних композицій. Її красиві квіти і тривале цвітіння роблять її популярним вибором для озеленення садів і квітників.

Гаура Passionate Blush

Артикул: 47455
  65 грн.
шт

Гаура Sparkle White

Артикул: 50880
  70 грн.
шт

Гаура ряболиста (варіегатна)

Артикул: 34934
  70 грн.
шт

Гаура Graceful White

Артикул: 47457
  65 грн.
Товар закінчився

Гаура Ліндгеймера Sunset Dreams

Артикул: 17725
  85 грн.
Товар закінчився

Гаура Ліндхеймера Whirling Butterfly

Артикул: 17732
  75 грн.
Товар закінчився
arrow_upward