Саджанці флоксів

Контакти
 • place Україна, Київська обл, Бориспільський р-н, с.Іванків, вул. Любарецька, 39
 • phone (067) 600-07-99
 • phone (099) 600-07-99
 • phone (073) 600-06-99
 • email info@posadka.com.ua
Графік роботи
 • scheduleПн-пт:9:00-18:00
 • scheduleСб:9:00-15:00

Флокс – яскрава та ароматна прикраса саду. Ці багаторічні рослини рясніють гамою забарвлень і вражають рясним цвітінням. Саджанці флоксу бувають ранньоквітучими, середньоквітучими та пізньоквітучими. Це дозволяє посадити на своїй ділянці різні сорти рослин та насолоджуватися їхньою красою максимально довго.

Але щоб виростити справді здорові та красиві квіти, потрібно купити саджанці флоксів високої якості та правильно їх посадити.

Агротехніка вирощування

Флокси відносяться до витривалих рослин. Вони ростуть і цвітуть практично на будь-яких ґрунтах. Але найкраще висаджувати розсаду на пухкому, поживному та досить зволоженому грунті. Уникайте місць, де навесні надовго застоюється вода, а взимку утворюється щільна крижана кірка. На таких ділянках багаторічна рослина не буде нормально рости.

Оптимальний час для висадки саджанців – весна чи осінь. При цьому рослини мають укорінитися до настання холодів. Тому якщо ви плануєте осінню посадку, краще купити розсаду флоксів наприкінці серпня-початку вересня і відразу її висадити. Навесні краще садити квіти у другій половині квітня. Пам'ятайте, що терміни весняної посадки дуже обмежені. Грунт повинен бути прохолодним і досить насиченим вологою.

Особливості догляду за квітами

Незважаючи на свою невибагливість, флокси також потребують якісного догляду. Насамперед, приділяйте увагу таким моментам:

 1. Полив. Грунт на ділянці з флоксами має бути постійно вологим. Регулярно поливайте кущі, починаючи з висаджування саджанців. Не забувайте про розпушування, адже через кірку повітря погано надходитиме до кореневої системи розсади.
 2. Підживлення. Щоб кущі розвивалися та цвіли рівномірно, використовуйте добрива. Цілком підійде покупне органічне підживлення. Ці засоби збільшать щільність та розмір суцвіть, продовжать період цвітіння, посилять кореневу систему саджанця.
 3. Укриття на зиму. За відсутності снігового покриву та сильних морозів саджанці можуть загинути. Тому бажано накривати їхню соломою.
 4. Захворювання та шкідники. Ослаблені рослини піддаються нападкам попелиці, голих слимаків, дротяника та інших комах. Їх вражає фомоз, борошниста роса, септоріоз. Щоб захистити рослини від цих проблем, використовуйте інсектициди та фунгіциди. У продажу є препарати спеціально для обробки квітів. Їхня ціна відносно невисока.

Якщо ви маєте намір посадити на своїй ділянці такі розкішні квіти, інтернет-магазин зібрав найкращі саджанці флоксу. Переглядайте асортимент і вибирайте сорти, що сподобалися. Замовлення доставляємо Україною поштою в максимально стислі терміни. Усі нюанси уточнюйте.

Phlox Tiny Buggles

Артикул: 7746
  55 грн.
шт

Флокс Дугласа Лілак Клауд

Артикул: 6728
  55 грн.
шт

Флокс Ковіль

Артикул: 5624
  55 грн.
шт

Флокс шилоподібний Alba

Артикул: 5026
  55 грн.
шт

Флокс шилоподібний Amazing Grace

Артикул: 6729
  55 грн.
шт

Флокс шилоподібний Bavaria

Артикул: 6725
  55 грн.
шт

Флокс шилоподібний Red Wings

Артикул: 6186
  55 грн.
шт

Флокс силовидний Теміскамінг

Артикул: 3336
  55 грн.
шт

Флокс Дуглас Red Admiral

Артикул: 6726
  40 грн.
Товар закінчився

Флокс шилоподібний Alba з рожевою серединкою

Артикул: 5657
  40 грн.
Товар закінчився

Флокс шилоподібний Samson (Самсон)

Артикул: 7745
  40 грн.
Товар закінчився

Флокс шилоподібний Variegata

Артикул: 4943
  55 грн.
Товар закінчився
arrow_upward