Волотиста гортензія
- place Україна, Київська обл, Бориспільський р-н, с.Іванків, вул. Любарецька, 39
- phone (067) 600-07-99
- phone (099) 600-07-99
- phone (073) 600-06-99
- email info@posadka.com.ua
- scheduleПн-пт:9:00-18:00
- scheduleСб:9:00-15:00
Гортензія волотиста по праву залишається однією з улюблених квіткових культур садівників. У середині літа вона розпускає свої пишні суцвіття, які продовжують тішити око до самої осені. Рослина відноситься до сімейства Гортензієвих і має велику кількість сортів. Відтінки квітів найрізноманітніші – від білих до блакитних та рожевих. Кущі виростають до двох метрів. Листя довгасте, зеленого кольору. Суцвіття досить великі – до 15 см у діаметрі. Це робить гортензію хуртовину дуже красивою і по-справжньому розкішною.
Цей вид культури відрізняється від інших тим, що добре переносить холоди. Так що, плануючи купити саджанці гортензії волотистої, можете не турбуватися про морозостійкість. Але все одно варто детально вивчити агротехніку вирощування культури та оточити її належним доглядом.
Основні моменти вирощування
Як і інші види гортензії, волотиста не любить великої кількості сонця. Краще посадити її в тому місці, де в обідню пору буде півтінь. Під яскравим промінням культурі дуже некомфортно. Ідеально, якщо вранці гортензія волотиста буде на сонці, а решту часу — у тіні.
Оптимальним ґрунтом вважається суглинок з підвищеною кислотністю. При виборі ділянки враховуйте, що застою води не повинно бути. В іншому випадку коренева система рослини може загнити.
Розглянемо те, як висаджувати саджанці гортензії волотистої:
- Зробіть лунку розміром приблизно 30х50 см.
- Вийнятий ґрунт змішайте з піском, торфом і підживленням (підійде органіка або мінеральна).
- По можливості на добу замочіть корінь посадкового матеріалу у стимуляторі зростання. Можна при посадці ще занурити його в глиняну бовтанку.
- Висипте грунт суміш у яму і сформуйте невеликий горбок.
- Поставте сюди рослину та почніть присипати землею. Коренева шийка повинна залишатися на рівні поверхні.
Після посадки необхідно добре полити культуру, а після вбирання вологи нанести шар мульчі. Як останній підійде торф або перегній.
Тонкості догляду
Потрібно добре доглядати рослину, щоб вона віддячила якісним цвітінням. Основні моменти догляду:
- Полив. Два рази на тиждень рослини потребують води. Вносите на кожен кущ приблизно 3 цебра. Якщо дощовий період, можна зменшити кількість.
- Добриво. У перший сезон після посадки можна не вносити підживлення. Далі це робиться тричі на рік: після появи перших пагонів, при формуванні бутонів і приблизно наприкінці серпня. Можна використовувати як органічні, і комплексні добрива.
- Розпушування. Не допускайте появи щільної земляної кірки, оскільки вона заважає проникненню води та повітря до коріння. Розпушуйте ґрунт на глибину приблизно 7 см.
Щоб підтримувати декоративність куща, починайте з 4-5 року виконувати формувальну обрізку. Не забувайте також позбавлятися пошкоджених гілок.
Замовляйте якісні саджанці через інтернет
Ви думаєте про те, щоб купити гортензію волотисту? Вибирайте нашу продукцію! В наявності улюблені та нові сорти розкішної рослини. Гортайте каталог, уточнюйте вартість та оформлюйте замовлення. На сайті завжди вказана актуальна ціна саджанця. Якщо будуть питання, дзвоніть та консультуйтеся.
Гортензія волотиста Dentelle de Gorron
-
1 год
-
2 года
-
0.5л
-
2л