Контакти
  • place Україна, Київська обл, Бориспільський р-н, с.Іванків, вул. Любарецька, 39
  • phone (067) 600-07-99
  • phone (099) 600-07-99
  • phone (073) 600-06-99
  • email info@posadka.com.ua
Графік роботи
  • scheduleПн-пт:9:00-18:00
  • scheduleСб:9:00-15:00

Гарантія

Інтернет-магазин «Посадка» працює більше 10 років. За цей час ми доставили нашим клієнтам безліч саджанців. Ми робимо все можливе, щоб ви залишилися задоволені покупками в нашому магазині. Приділяємо велику увагу якості наших рослин, весь посадковий матеріал ретельно перевіряється при викопуванні та упаковці. Ми орієнтовані на довгострокові відносини з кожним клієнтом.

Посадковий матеріал відправляється і упаковується згідно з агротехнічними нормами в терміни оптимальні для висадки, саджанці в контейнерах вирушають протягом усієї теплої пори року.
Розміри рослин можуть мати незначні відмінності вказаними. Компанія не гарантує абсолютної ідентичності посадкового матеріалу, що доставляється, з фото зразка, розміщеного на сайті.

Компанія гарантує максимальну схожість посадкового матеріалу, що доставляється, з фото, яке представлене на сайті. Будь-які розміри на сайті вказані орієнтовно.

Так як саджанці не штучні, наявність несуттєвих пошкоджень (що не відбиваються на загальному здоров'ї саджанця) природно, для матеріалу, що транспортується. Незначними вважаються: легке ушкодження листя, невеликі подряпини, несуттєві надлами.

Посадковий матеріал відправляється згідно агротехнічним нормам, під час висадки, коли викопування і транспортування для саджанця безпечні і не порушують біологічне функціонування рослини.

Зателефонувавши з якогось питання ми своєчасно забезпечимо оперативне вирішення будь-яких можливих ситуацій, отримання будь-якої необхідної інформації пов'язаної з придбаним у нас товаром. Консультації щодо вирощування. Також ми зобов'язуємося виконувати гарантійні зобов'язання, з якими Ви можете ознайомитись нижче.

Будь ласка, враховуйте, що ми не несемо відповідальності за аномальні погодні явища у вашому регіоні (заморозки, град, дощі, посуха), у разі нехтування правилами посадки або загибелі саджанців через зимові морози, якщо ви не врахували кліматичні умови.

Приймайте зважені рішення про купівлю та враховуйте характеристики товару, вивчіть агротехнічні особливості посадки та вирощування перед придбанням.

Гарантія та повернення на посадковий матеріал поширюється на 14 календарних днів з дати отримання замовлення.

Керуючись Законом України "Про захист прав споживачів" від 15.05.1991р. №1023-XII, ми готові повернути Ваші гроші у разі:

- якщо Ви виявили при дефект товару, ми обов'язково обміняємо його на товар належної якості або повернемо Вам гроші. (саджанці, цибулини, розсада тощо) за умови:  

У Вас є право на компенсацію (гроші) у таких випадках.

1) Ваше замовлення було отримано на складі компанії перевізника не пізніше 3 робочих днів з моменту повідомлення Вас про посилку.

2) Якість отриманих цибулин, саджанців, розсади, насіння та рослин не відповідає стандартам якості (товар гнилий або неживий), при транспортуванні товар отримав ушкодження.

3) Вам прийшло не те, що Ви замовляли, товар не відповідає заявленим продавцем характеристикам.

4) Посадковий матеріал на момент отримання Вашого замовлення мав критичні ушкодження, які можуть вплинути на приживання та подальше зростання саджанця.

Ви звернулися протягом 14 календарних днів з моменту отримання замовлення. Відсутність звернення є фактом, що підтверджує отримання спочатку якісного посадкового матеріалу. Але якщо у Вас виникла складна ситуація з товарами із замовлення вже після цього терміну - будь ласка, зверніться до нас і ми спробуємо вирішити питання. У разі отримання звернень пізніше за встановлений термін компанія має право запросити додаткову інформацію.

Вами були дотримані правила щодо посадки та догляду за рослинами - саджанці, розсада вуличних рослин призначені для посадки тільки в відкритий грунт (зберігання в квартирі, будинку не рекомендується), посадка була зроблена відразу після отримання саджанців, при посадці добрива під корінь вносити не рекомендуємо, після посадки саджанець правильно кронований (обрізання крони), забезпечений регулярний полив).

Виходячи з нашого досвіду, ми рекомендуємо дотримуватися наступних розмірів саджанця після обрізки:
Яблуня, груша 50 - 60 см; Черешня 60 - 80 см, слива, айва 50 - 70 см; Персик, нектарин, абрикос 50 - 60 см, вирізається центральний стовбур, келихоподібна форма крони, скелетні пагони обрізані на 3 - 4 нирки; Хурма обрізається на 40 - 50 см, необхідно залишити 3 - 4 бруньки на верхній частині саджанця; Виноград (відкритий корінь) необхідно залишити 2-3 нирки; Малина обрізається на 10 см незалежно від сорту, приріст від кореневої системи.
Троянди, обрізка на 2 - 3 нирки, підгортання на зиму.

Під час отримання замовлення Вами були виявлені невідповідності:
Напишіть нам на електронну пошту info@posadka.com.ua
Тема листа має бути - Проблема із замовленням №
У листі опишіть проблему, Ви маєте назвати Ваш номер замовлення. Якщо забули, слід назвати Ф.І. на кого було оформлено замовлення, дату оформлення, підкріпити фотографію рослини.

Ви надсилаєте фотографію пошкодженої рослини, у кадрі має бути наша етикетка. Саму рослину надсилати не потрібно. У разі отримання звернень пізніше за встановлений термін, звернення розглядаються суб'єктивно, компанія в такому випадку має право запросити додаткову інформацію.

Ми зацікавлені в отриманні Вами хорошого результату, тому якщо посадковий матеріал викликав сумніви, необхідно відразу звернутися до нас для негайного вирішення питання.

arrow_upward
Увійти Реєстрація
Кошик 0 позицій
на суму 0 грн.