Хвойні на штамбі

Контакти
  • place Україна, Київська обл, Бориспільський р-н, с.Іванків, вул. Любарецька, 39
  • phone (067) 600-07-99
  • phone (099) 600-07-99
  • phone (073) 600-06-99
  • email info@posadka.com.ua
Графік роботи
  • scheduleПн-пт:9:00-18:00
  • scheduleСб:9:00-15:00

Хвойні дерева – класика ландшафтного дизайну. Вони красиво виглядають у «компанії» листяних чагарників, квітів, на тлі садових доріжок, фонтанів і т. д. Але до цього всі звикли. А що, коли посадити хвойні на штамбі? Це цікавіша прикраса саду або прибудинкової території. Крім того, штамбові хвойні рослини дуже практичні: займають мало місця, добре продуваються та висвітлюються, за рахунок чого менше піддаються захворюваннями. Ви зможете розмістити у саду цілу колекцію різноманітних насаджень. Тим більше, реально купити хвойні на штамбі практично будь-яких сортів і видів. Переглядайте каталог саджанців у нашому інтернет-магазині, вибирайте потрібну кількість екземплярів та оформлюйте покупку.

Тут знайдуться різні види рослин: сосна на штамбі, ялівець та інші. Вибирайте посадковий матеріал, який хочеться вам!

Особливості посадки

Важко дати загальні рекомендації щодо висаджування дерев однієї родини. У кожного свої вимоги до ґрунту, вологи, світла, тому намагайтеся орієнтуватися на поради щодо конкретного сорту. Що стосується загальних правил, рекомендується купувати хвойні на штамбі і висаджувати тільки із земляною грудкою. В іншому випадку ви можете пошкодити кореневу систему разом з грибком, що з'явився на ній — життєво необхідним таким рослинам.

Посадкова яма повинна бути в 1,5 рази більша за корінь з грудкою землі. На дні рекомендовано сформувати дренажний шар із битої цегли або щебеню. Зверху – насипати пісок. Готову яму заправляють живильною сумішшю. Потрібно з'єднати родючий грунт, що перепрів соснову підстилку, пісок, торф. Можете також купити готовий ґрунт для хвойних на штамбі та використовувати його.

При посадці коренева шийка не заглиблюється. Ґрунт після присипання саджанця ущільніть, рясно поливаючи. Після вбирання вологи пристовбурне коло мульчується корою або шишками. Не забувайте дотримуватися відстані між насадженнями. Якщо звичайних хвойних потрібно 3-3,5 метри, для штамбових можна сміливо скорочувати інтервал наполовину.

Тонкощі догляду за рослинами

Більшість хвойних не скидають хвою на зиму і можуть втрачати декоративні якості, оскільки під шаром снігу гілки ламаються. Щоб не допустити цього, восени деякі види дерев підв'язуйте. Рекомендується також після сильного снігопаду трусити сніг із крони.

Нещодавно висаджені хвойні рослини на штамбі захистіть від морозу та сонячних променів. Можна використовувати покупний покривний матеріал.

Що стосується інших процедур догляду за рослинами, дотримуйтесь таких рекомендацій:

  1. Поливайте рослини під корінь, а по можливості ще й дощуванням. В обох випадках переважно застосовувати дрібнокрапельне зрошення, а не полив із шланга.
  2. У перший рік після посадки не перестарайтеся з добривами. Краще стимулювати зростання насаджень спеціальними препаратами типу «кореневин».
  3. Так як пересадка викликає стрес у хвойних, вони схильні до захворювань. Слідкуйте за станом рослин та намагайтеся вже на ранніх стадіях усувати проблему. Можна також використовувати засоби для профілактики.

Хвойні на штамбі виглядають красиво самі по собі, але все одно потребують обрізки для формування гарної крони та оздоровлення. Видаліть сухі, пошкоджені гілки, використовуючи хороший секатор, ножівку. Зрізи рекомендується обробляти марганцівкою чи покривати лаком.

Замовляйте якісні саджанці

У нас у продажу є величезний вибір садивного матеріалу. Вибирайте будь-які саджанці: ялівець на штамбі, сосну чи інші. В Україні доставляємо товар надійними перевізниками. Якщо є питання, будь-якої миті готові проконсультувати.

Сосна Веймутова

Артикул: 6252
  135 грн.
шт

Сосна гірська Mini Mops C3

Артикул: 17011
  550 грн.
шт

Сосна звичайна Репенс на штамбі 7,5л

Артикул: 17194
  1 950 грн.
шт

Ялина колюча Brynek

Артикул: 18337
  1 450 грн.
Товар закінчився

Ялина колюча Glauca Compacta

Артикул: 17177
  2 100 грн.
Товар закінчився

Ялина колюча Глаука Компакта (на штамбі) 7,5л

Артикул: 17171
  1 250 грн.
Товар закінчився

Ялина колюча Глаука Пендула на штамбі

Артикул: 17163
  1 900 грн.
Товар закінчився

Ялина звичайна Пуш

Артикул: 17176
  2 000 грн.
Товар закінчився

Кипарисовик горохоплідний Spaan's Cannonball

Артикул: 16955
  1 150 грн.
Товар закінчився

Кипарисовик горохоплодный Sungold

Артикул: 16965
  1 150 грн.
Товар закінчився

Кіпарисовик Лавсона Bregeon

Артикул: 16908
  950 грн.
Товар закінчився

Ялівець звичайний Goldschatz (на штамбі)

Артикул: 17183
  1 180 грн.
Товар закінчився
arrow_upward
Увійти Реєстрація
Кошик 0 позицій
на суму 0 грн.