Сантоліна

Контакти
  • place Україна, Київська обл, Бориспільський р-н, с.Іванків, вул. Любарецька, 39
  • phone (067) 600-07-99
  • phone (099) 600-07-99
  • phone (073) 600-06-99
  • email info@posadka.com.ua
Графік роботи
  • scheduleПн-пт:9:00-18:00
  • scheduleСб:9:00-15:00

Сантоліна - вічнозелений трав'янистий не високий кущ округлої форми. Декоративна протягом усього року. Багаторічний невисокий чагарник з великої родини складноцвітих рослин пахнуть приємним ароматом полину, її дрібне листя нагадує кипарисові. Звідси його друга назва – кипарисова трава або кипарисоподібна сантоліна . Світлолюбна та теплолюбна рослина вимагає добре освітлені сухі місця без застою води, проте ця особливість не заважає вирощуванню сантоліни в саду.
Весняні прищипування пагонів надають чагарнику красивих пишних форм, що дає можливість розвиватися численним бічним пагонам роблячи його більш декоративним.
Ажурне розсічене численне молоде листя пофарбоване в світло-зелений або світлий сизий відтінок залежно від різновиду, а потім на них з'являється сріблястий пушок. Цвітіння починається з другої декади червня і по вересень. Пряний запах невеликих жовтих квіток не люблять багато комах-шкідників. Невеликі квіти полину розташовуються на тонкому довгому стеблині висотою близько 25 см.

Особлива декоративність сантоліни не в її квітах-ґудзиках, а в незвичайній різьбленій формі листя. Їхня привабливість залежить від місця та умов вирощування. При недостатній кількості сонця чагарник втрачає свою декоративність.

Кипарисовидна Сантоліна 3л

Артикул: 3303
  100 грн.
Товар закінчився

Сантоліна кипарисоподібна блакитна

Артикул: 3276
  60 грн.
Товар закінчився

Сантоліна Rosmarinifolia

Артикул: 18033
  60 грн.
Товар закінчився
arrow_upward
Увійти Реєстрація
Кошик 0 позицій
на суму 0 грн.