Саджанці піраканти

Контакти
  • place Україна, Київська обл, Бориспільський р-н, с.Іванків, вул. Любарецька, 39
  • phone (067) 600-07-99
  • phone (099) 600-07-99
  • phone (073) 600-06-99
  • email info@posadka.com.ua
Графік роботи
  • scheduleПн-пт:9:00-18:00
  • scheduleСб:9:00-15:00

Продаж саджанців піраканти

Інтернет-магазин Посадка пропонує купити саджанці піраканти у Києві та Київській області з доставкою по всій Україні. Піраканта це вертикально зростаючий багаторічний вічнозелений чагарник, з великою силою росту, пагони з довгими рідкими шпильками. У весняний період піраканту покривають білі квіти з приємним сильним ароматом, восени рослина прикрашена, бордовими, помаранчевими або жовтими ягодами. Піраканта не вибаглива до умов вирощування, кущ потребує санітарної обрізки, добре росте у відкритому грунті, а також у контейнерах.

Піраканта характеризується вічнозеленим листям з невеликим глянцем, овальної форми темно-зеленого забарвлення, максимальної довжини близько 5 см. Гілки у піраканти з гострими шипами до 2,5 см завдовжки. Маленькі біло-кремові квіточки зібрані у суцвіття щиткової форми.
Цвітіння у піраканти починається з червня місяця, дуже рясна численні квітки, а згодом і плоди ягоди можуть повністю приховувати листя на гілках. Ягоди піраканти яскравого забарвлення бувають червоні, жовті і помаранчеві вони тішать погляд аж до кінця зими, поки вони не будуть повністю з'їдені птахами.

Піраканта невибаглива, до умов вирощування, добре переносить міські умови, посухостійка невибагливим до якості та складу ґрунту. Добре росте в півтіні, іноді яскраве сонце на півдні України може спричинити пожовтіння листя рослини. Віддає перевагу захищеним місцям без застою води.
Кустс великою силою росту, щорічний приріст до 60 см. Основне обрізання здійснюється ранньою весною, незадовго до того, як розпочнеться нове зростання рослини. При цій обрізці рекомендується видалити всі ягоди піраканти, які на ній залишилися, однак у нас їх уже, як правило, з'їдають птахи.
Якщо є потреба, наприкінці літа занадто довгі гілки піраканти можуть бути вкорочені. Працюючи з цією рослиною слід не забувати одягати рукавички, оскільки піраканта має дуже довгі і гострі шипи.
Часто кущі піраканти висаджуються вздовж паркану, клумб, алей чи інших будівель. Бажано використовувати опори чи підв'язку до поверхні.

Піраканта Firelight

Артикул: 6602
  150 грн.
шт

Пираканта Golden Paradise

Артикул: 48002
  250 грн.
шт

Пираканта Mohave

Артикул: 48004
  160 грн.
шт

Pyracantha Orange Glow

Артикул: 4216
  150 грн.
Возраст
  • 2 года
Контейнер
шт

Пираканта Red Cushion

Артикул: 48000
  145 грн.
шт

Піраканта Золотий чарівник

Артикул: 6603
  65 грн.
Товар закінчився

Тетон піраканта

Артикул: 6187
  75 грн.
Товар закінчився

Піраканта Солейл Дор

Артикул: 5959
 
Товар закінчився

Червона колона Піраканта

Артикул: 6601
  65 грн.
Товар закінчився
arrow_upward
Увійти Реєстрація
Кошик 0 позицій
на суму 0 грн.