Саджанці кампсису

Контакти
 • place Україна, Київська обл, Бориспільський р-н, с.Іванків, вул. Любарецька, 39
 • phone (067) 600-07-99
 • phone (099) 600-07-99
 • phone (073) 600-06-99
 • email info@posadka.com.ua
Графік роботи
 • scheduleПн-пт:9:00-18:00
 • scheduleСб:9:00-15:00

Для вертикального озеленення альтанок, огорож, стін ландшафтні дизайнери вибирають кампсіс – декоративну ліану з тривалим рясним цвітінням. Рослина чіпляється за опору повітряним корінням і швидко розростається, досягаючи 15 м у висоту. Квітки діаметром 3,5-5 см і довжиною 6 см залежно від сорту пофарбовані в оранжево-червоний, малиновий, рожевий або золотисто-червоний колір. Цвітіння настає на початку червня і триває до перших морозів у вересні-жовтні.

Ліана походить з південних країн та її тропічний вигляд ставить під сумнів стійкість до холоду. Насправді кампсіс без проблем витримує суворі зими з морозами в -20°С. Кампсис стійкий до хвороб, не боїться шкідників саду. Але збирає навколо себе бджіл, мурах, мух, оскільки ліана медоносна.

Рослина невибаглива у догляді, але саджанці кампісу вимагають особливих умов: висаджуються в пухкий, дренований, зволожений і удобрений органічними речовинами грунт. Люблять сонце, але при цьому вимагає, щоб коренева система знаходилась у тіні. Перед покупкою саджанця кампсиса врахуйте, що рослина швидко розростається, тому заздалегідь продумайте, яке місце на ділянці виділите для нього, і підготуйте високу міцну опору, яка витримає вагу ліани.

Технологія посадки

 1. Підготуйте ґрунт із нейтральною кислотністю. Перед посадкою додайте до субстрату 5 л компосту та 500 г комплексного мінерального добрива.
 2. Викопайте лунку глибиною 65 см та діаметром 55 см, на дно покладіть дренаж. Використовуйте дрібний гравій, керамзит чи пісок.
 3. Засипте землю, щоб вийшов пагорб – на нього встановіть рослину.
 4. Присипте корінь ґрунтом, утрамбуйте і рясно полийте водою.

Догляд за кампсисом

 • Освітлені ділянки краще підійдуть для висадки саджанців кампсису, оскільки сонячне світло сприяє активному зростанню та утворенню бутонів;
 • Полив проводьте 1-2 рази на місяць. У спекотний період рослина потребує рясного поливу. Але не допускайте застою води у ґрунті – це призведе до кореневої гнилі;
 • Підживлення варто розпочинати з другого року культивації. Для цього використовуйте азотно-фосфорні добрива. На родючому ґрунті ліана може зростати і без додаткових добрив;
 • Обрізайте ліану регулярно протягом року. Навесні видаляйте старі та замерзлі пагони – це стимулює зростання нових гілок. Восени надавайте рослині форму і спрямовуйте її зростання;
 • Укриття на зиму варто робити, якщо очікуються сильні заморозки та відсутність снігу. Коріння вкривайте лапником, опалим листям і тирсою. Якщо можна зняти з опори лози, то вкривайте їх аналогічно корінням. На опорах обмотайте ліану лутрасилом та поліетиленом.

Кампсіс Текома (контейнер)

Артикул: 3186
  60 грн.
Товар закінчився

Кампсис укорінюється жовтий Флава

Артикул: 6979
  65 грн.
Товар закінчився

Кампсис укорінюється Індіан Саммер

Артикул: 18296
  390 грн.
Товар закінчився

Кампсис укоріняється Джуді

Артикул: 18295
  350 грн.
Товар закінчився
arrow_upward
Увійти Реєстрація
Кошик 0 позицій
на суму 0 грн.