Кущові троянди (шраби)

Контакти
 • place Україна, Київська обл, Бориспільський р-н, с.Іванків, вул. Любарецька, 39
 • phone (067) 600-07-99
 • phone (099) 600-07-99
 • phone (073) 600-06-99
 • email info@posadka.com.ua
Графік роботи
 • scheduleПн-пт:9:00-18:00
 • scheduleСб:9:00-15:00

Кущова троянда – справжня королева саду. Ці квіти вирощують садівники-любителі на своїх ділянках, професіонали для створення чудового ландшафтного дизайну. Кущі мають різну форму, яка залежить від сорту. Розрізняється також висота чагарників, довжина квітконоса, відтінок квіток. Кожен сорт має свої унікальні особливості. Але при цьому всі вони потребують правильної посадки та догляду. Тільки в такому разі вдасться виростити на ділянці справді гарні чагарники, які радуватимуть своїм виглядом довгі роки.

Технологія посадки

Для початку необхідно купити саджанці кущових троянд. Вибирайте якісну розсаду з гарною кореневою системою. В Україні рослину висаджують навесні чи влітку. Можна зайнятися цим і восени, але обов'язково виконавши обрізання саджанців та видалення листя.

Для посадки кущових троянд виконайте такі дії:

 1. Вибір ділянки. Для кущових троянд догляньте сонячне місце, захищене від сильних вітрів. Підійде рівна чи піднесена місцевість. У жодному разі не садіть рослину в низині, де можуть накопичуватися ґрунтові води.
 2. Підготовка ґрунту. Намагайтеся висаджувати саджанці кущових троянд на живильному пухкому ґрунті. Якщо на ділянці немає такого ґрунту, просто удобріть його мінеральним підживленням.
 3. Висаджування саджанців. Викопайте на ділянці поглиблення округлої форми з діаметром 40-50 см. Глибина ями має перевищувати довжину кореня на 10 см. Дно розпушіть. Далі розмістіть саджанець, а потім поступово засипте його родючим ґрунтом. Наприкінці посадки підгорніть рослину на висоту 15 см і притініть її від сонця на 10 днів. Наступний полив слід зробити через 2 доби після висадки.

Через деякий час кущові троянди обов'язково пересаджують. Проблема в тому, що вони сильно розростаються та втрачають гарний вигляд. Пересадкою краще займатися у квітні чи жовтні. Причому враховуйте, що навесні рослина переносить процес краще ніж наприкінці року.

Як доглядати за чагарниками

Догляд за кущовою трояндою вважається досить простим. Він зводиться до таких моментів:

 • підживлення – гарне добриво є запорукою вдалого вирощування. Для кущових троянд підходить аміачна селітра, сечовина та органіка. Виробляють підживлення щомісяця. У дощову та холодну погоду краще використовуйте позакореневі добрива;
 • обрізування – кущові троянди обов'язково потрібно обрізати. Це дозволить сформувати гарний кущ. Видаляйте слабкі та ушкоджені гілки, що заважають сильним нормально розвиватися;
 • полив - кущова троянда любить велику вологу. Найкраще поливати рослину в ранковий або вечірній час, щоб сонячні промені не обпалювали листя.

Перед зимівлею бажано виконати обприскування чагарників фунгіцидами, присипати їх золою для запобігання хворобам. Після цих дій гілки пригинають до землі і накривають кущ.

Троянда кущова Зе Пілігрим

Артикул: 6075
  115 грн.
шт

Троянда кущова Morsdag Red

Артикул: 34781
  210 грн.
Товар закінчився

Троянда кущова Агнес Шиллінгер

Артикул: 5296
  80 грн.
Товар закінчився

Троянда кущова Алан Тічмарш

Артикул: 6065
  80 грн.
Товар закінчився

Роза кустовая Анни Дюпрей (Anny Duperey)

Артикул: 46643
  115 грн.
Товар закінчився

Троянда кущова Барон Жирон Де Лайон

Артикул: 5297
  95 грн.
Товар закінчився

Троянда кущова Бель де Сегоза

Артикул: 5298
  85 грн.
Товар закінчився

Троянда кущова Блю Бій

Артикул: 5299
  110 грн.
Товар закінчився

Роза кустовая Брайдал Лейс

Артикул: 47545
  110 грн.
Товар закінчився

Роза кустовая Брайдал Пиано

Артикул: 47543
  95 грн.
Товар закінчився

Троянда кущова Голден Зес

Артикул: 15903
  90 грн.
Товар закінчився

Троянда кущова Гризеліс

Артикул: 7460
  90 грн.
Товар закінчився
arrow_upward
Увійти Реєстрація
Кошик 0 позицій
на суму 0 грн.