Саджанці банана

Контакти
 • place Україна, Київська обл, Бориспільський р-н, с.Іванків, вул. Любарецька, 39
 • phone (067) 600-07-99
 • phone (099) 600-07-99
 • phone (073) 600-06-99
 • email info@posadka.com.ua
Графік роботи
 • scheduleПн-пт:9:00-18:00
 • scheduleСб:9:00-15:00

Банан – теплолюбна рослина. В Україні він сам по собі не росте. Але сьогодні є спеціальні сорти для домашнього вирощування. Такі саджанці банана також вимогливі до догляду, проте їх можна посадити на дачі або в квартирі. Достатньо ознайомитися з правилами вирощування і знайти хорошу розсаду.

Нюанси посадки та догляду

Для початку потрібно купити саджанці банана. Важливо вибирати якісний матеріал, оскільки від нього залежить успіх у вирощуванні рослини. Грунт краще брати змішану з перегноєм та піском у пропорції 3:1:1. Перед посадкою ґрунт знезаражують окропом.

Залежно від висоти розсади підбирають ємність. Невисокі саджанці банана висаджують у горщики об'ємом 1-2 л. Розсада висотою 60-70 см вимагає більшої за розмірами ємності. Оптимально – 10-15 л.

Насипте в горщик дренаж з керамзиту або червоної цеглини, трохи піску. Додайте підготовлений ґрунт і акуратно помістіть саджанець. Щоб розсада банана добре прижилася, стежте за цілісністю коріння під час посадки.

Догляд за рослиною загалом досить простий. Головне – дотримуватися рекомендацій щодо:

 1. Освітлення. Банану потрібно багато світла у розвиток. Краще поставити ємність із розсадою на підвіконня, що виходить на південну сторону. Нестача світла впливає якість і дозрівання плодів.
 2. Температура. Так як рослина любить тепло, важливо створити для нього комфортний мікроклімат. Оптимальна температура - +23 - ... +26 °. При опусканні значення нижче +16 ° зростання культури сповільнюється.
 3. Вологості. Розсада бананів росте краще, якщо забезпечити їй достатню кількість вологи. Обприскуйте саджанці хоча б щодня. Можете встановити поруч із горщиком ємність, наповнену вологим керамзитом.
 4. Полив. Банан любить воду. Тому не забувайте регулярно поливати його. Намагайтеся купувати воду кімнатної температури. У зимовий час рослина не так вибаглива до поливу.
 5. Підживлення. Добрива найкраще використовувати натуральні. Підійде підживлення перегноєм, попелом. Удобрюють саджанці банана влітку 1 раз на тиждень, а взимку досить 1 раз на місяць.

Не забувайте про хвороби шкідників. У кімнатних умовах саджанці майже не хворіють, але для профілактики можна обробити ґрунт біля банана тютюновим пилом.

Можливі проблеми

У новачків можуть виникнути труднощі при вирощуванні саджанців банана. Але не варто засмучуватися. Деякі проблеми з легкістю усуваються, інші ж ніяк не впливають на розвиток культури. Найчастіше стикаються з такими труднощами:

 • уповільнення зростання, в'янення листя – свідчить про дефіцит поживних речовин. Проведіть серію підживлення або пересадіть банан у велику ємність;
 • засихання, скручування кінчиків листя – вказує на надмірну сухість повітря. Найчастіше обприскуйте саджанці та підвищіть загальний рівень вологості в кімнаті;
 • темна пігментація на старому листі – звичайне явище, що не впливає на розвиток банана;
 • надмірна м'якість та потемніння стебла – говорить про початок гниття рослини. Потрібно терміново зменшити обсяги поливу.

Загалом саджанці банана вирощувати так само просто, як і багато інших кімнатних рослин. За дотримання всіх правил і рекомендацій вже скоро вдасться зібрати добрий урожай.

Банан Кавендіш супер карлик

Артикул: 5941
  220 грн.
шт

Банан кімнатний Київський карлик

Артикул: 4297
  220 грн.
шт

Банан Розовый бархатный

Артикул: 50737
  245 грн.
шт

Банан Тропикана

Артикул: 50735
  215 грн.
шт

Банан карликовый Абу

Артикул: 46959
  210 грн.
Товар закінчився

Банан карликовий Пігмей

Артикул: 6925
  215 грн.
Товар закінчився

Банан карликовый Саймон

Артикул: 46927
  215 грн.
Товар закінчився
arrow_upward
Увійти Реєстрація
Кошик 0 позицій
на суму 0 грн.