Саджанці міскантусу
- place Україна, Київська обл, Бориспільський р-н, с.Іванків, вул. Любарецька, 39
- phone (067) 600-07-99
- phone (099) 600-07-99
- phone (073) 600-06-99
- email info@posadka.com.ua
- scheduleПн-пт:9:00-18:00
- scheduleСб:9:00-15:00
Міскантус – декоративний злак, який має попит у садівників. У природному вигляді зростає у тропічному та субтропічному кліматі (Австралії, Африці, Азії). Селекціонери вивели сорти Міскантуса, які відмінно пристосовані до наших погодних умов та ґрунтів. Завдяки їх старанням та зусиллям садівники-аматори та ландшафтні дизайнери активно використовують рослину для прикраси газонів, декоративних водойм. Ще злак підходить для створення сухих флористичних композицій.
Залежно від сорту Міскантус зростає до 1-2 метрів заввишки. Стебла прямостоячі, довжина віялоподібних мітелок досягає 10-30 сантиметрів. Рослина дуже невибаглива, витривала. З відходом проблем особливих не виникне, але все одно потрібно дотримуватися рекомендацій щодо вирощування Міскантуса.
Особливості посадки
Міскантус - теплолюбна і світлолюбна рослина, тому підберіть для нього відповідну ділянку. Непогано посадити його поблизу водойми, тому що він відмінно росте в умовах підвищеної вологості.
Ретельно вибирайте посадковий матеріал. Краще купити саджанці Міскантуса у віці від року. Вони приживаються на новому місці швидко, встигають набратися сили до настання холодів.
Йому під саджанці зробіть за розміром трохи більше кореня разом із земляною грудкою. Далі схема посадки така:
- на дні ям сформуйте шар із родючого ґрунту;
- поставте сюди саджанці Міскантуса;
- добре засипте землею і трохи утрамбуйте ґрунт;
- полийте рослину водою;
- замульчуйте прутове коло невеликим шаром тирси, торфу або соломи.
Мульча дозволить знизити випаровування води, захистити рослину від розвитку шкідливих бур'янів. Цей процес є необов'язковим, але краще сформувати такий шар біля саджанця.
Догляд за рослиною
Максимум уваги приділіть поливу Міскантус. Рослина любить багато води, але не з надлишком. Намагайтеся поливати саджанці Міскантус щоразу, коли ґрунт зверху починає підсихати.
Інші заходи щодо догляду за Міскантусом:
- підживлення – починайте вносити добрива на другий рік після посадки. У травні внесіть засіб із азотом. У другій половині літа підживіть Міскантус калієм та фосфором;
- прополка - перші два роки особливо активно видаляйте бур'яни. Коли рослина зміцніє та розростеться, шкідникам не буде місця на ділянці;
- встановлення обмежувачів – Міскантус дуже добре розростається територією. Якщо ви не хочете суцільне полотно з цієї трави, вкопайте в ґрунт шматочки металевих листів або шиферу.
Деякі сорти на зиму потрібно накривати спеціальним матеріалом. Потребу такої процедури краще уточніть у менеджера магазину при покупці саджанців.
Якісний посадковий матеріал
В інтернет-магазині "Посадка" представлені саджанці різних декоративних рослин. Продаємо продукцію власного вирощування. Чи запланували купити саджанці Міскантуса? Вибирайте потрібну кількість та оформлюйте замовлення. Доставка є актуальною по всій країні.