Саджанці Герані

Контакти
  • place Україна, Київська обл, Бориспільський р-н, с.Іванків, вул. Любарецька, 39
  • phone (067) 600-07-99
  • phone (099) 600-07-99
  • phone (073) 600-06-99
  • email info@posadka.com.ua
Графік роботи
  • scheduleПн-пт:9:00-18:00
  • scheduleСб:9:00-15:00

Саженці герані - це рослини із сімейства гераневих (Geraniaceae), також відомі як пеларгонії. Герані - це популярні багаторічні трав'янисті рослини, які цінуються за свої яскраві квіти, різноманітні сорти і легкість уходу. Вони використовуються як декоративні рослини в садах, на балконах, у горшках і квіткових клумбах.

Одним із найбільш помітних аспектів герані є їх кольори. Вони можуть бути різноманітних форм, відтінків і розмірів, включаючи одиночні або численні квіти на довгих ніжках. Квіти герані також різноманітні, від яскраво-червоних і рожевих до дуже білих, фіолетових і оранжевих. Багато герані мають багатий аромат, який може додати приємний запах у повітрі.

Існує кілька основних типів герані, кожен з яких має свої характерні риси:

Зональні герані (Pelargonium x hortorum): Вони отримали свою назву із-за зони на листках, яка може бути різноманітною за кольором і текстурою. Зональні герани зазвичай вирощуються як однолітники, хоча їх можна використовувати як багатолітники в теплому кліматі.

Ароматні герані (Pelargonium spp.): Цей тип герані характеризується ароматними листками, які можуть виділяти запахи м'яти, лимону, рози та інших ароматів. Вони часто використовуються для виготовлення ароматичних масел і в кулінарії.

Полушаровидные герани (Pelargonium x peltatum): Ці герані мають неспадаючі стеблі і часто використовуються для створення завеси, прикраси ампельних корзин і контейнерів.

Саженці герані можуть бути легко розмножені з семян або черенків. Їх розміщення залежить від типу герані та умов вирощування. Зазвичай саженці герані розводять в добре дренированном грунті на сонячному або напівтенистому місці. Регулярний полив і покращення допоможуть забезпечити їх хороший ріст і цвітіння.

Герані відрізняються стійкістю до захворювань і деяких захворювань, що робить їх відмінним вибором для садів і контейнерів. Однак іноді можуть виникати проблеми зі шкодниками, такі як і мучністий червець. Регулярна перевірка розтей і необхідні заходи контролю можуть допомогти впоратися з цими проблемами.

У підсумку, саженці герани являють собою красиві та ароматні рослини, які можуть прикрасити будь-який сад, балкон або віконну раму. Завдяки різноманітності сортів і типів кожен садовник може підібрати підходящу герань для своєї ділянки.

Герань Валлиха Блум Ми Эуэй

Артикул: 50463
  185 грн.
шт

Герань кроваво-красная Compacta

Артикул: 46614
  65 грн.
шт

Герань Vision Pink Apex

Артикул: 47193
  85 грн.
Товар закінчився

Герань темная Самобор

Артикул: 47078
  65 грн.
Товар закінчився
arrow_upward
Увійти Реєстрація
Кошик 0 позицій
на суму 0 грн.