Саджанці акебії

Контакти
  • place Україна, Київська обл, Бориспільський р-н, с.Іванків, вул. Любарецька, 39
  • phone (067) 600-07-99
  • phone (099) 600-07-99
  • phone (073) 600-06-99
  • email info@posadka.com.ua
Графік роботи
  • scheduleПн-пт:9:00-18:00
  • scheduleСб:9:00-15:00

Акебія (Akebia) - це рід ліаноподібних рослин, які належать сімейству Жовтцевих (Lardizabalaceae). Акебії славляться своїм незвичайним листям, красивими квітками і здатністю швидко покривати перголи, огорожі та інші конструкції, що підтримують. Давайте розглянемо докладний опис саджанців акебії.

Характеристики акебії:

Листя акебії зазвичай складаються з декількох окремих листочків, що надає їм пальчастої форми. Листочки можуть бути зеленими, іноді із сріблястим відтінком, залежно від виду. Вони зазвичай мають привабливу текстуру і гармонійно доповнюють загальний зовнішній вигляд рослини. Квітки акебії знаходяться в пазухах листя і зазвичай мають незвичайну та цікаву структуру. Вони можуть бути різних забарвлень, включаючи фіолетові, рожеві та білі відтінки. Квітки можуть бути ароматними і являти собою привабливе видовище. Після цвітіння акебії утворюються плоди, які зазвичай мають зовнішній вигляд довгих коробочок. Усередині плодів міститься насіння.
Акебія - це ліаноподібні рослини, які швидко ростуть і можуть покривати великі площі. Вони можуть використовуватися для створення зелених тунелів, покриття пергол та створення затишних укриттів.

Посадка та догляд аккебії:

Акебія віддають перевагу яскравому світлу, але можуть рости і в півтіні. Однак для більш рясного цвітіння сонячне місце краще. Добре дренований і родючий грунт допоможе акебії рости здоровим і красивим. Додавання компосту або перегною перед посадкою може бути корисним. Регулярний полив важливий для встановлення та початкового зростання акебії. У періоди посухи рекомендується підтримувати ґрунт вологим. Через швидке зростання акебії потребують опор, таких як перголи, арки, огорожі та інші конструкції

Використання аккебії:

Акебія ідеально підходять для створення зелених тунелів та арок, які додають романтичності у саду. Акебії можуть покрити декоративні огорожі, створюючи привабливі "стіни" із зелені. Ці рослини можуть бути використані для створення покривних місць для відпочинку в саду. Акебії додають вертикальні елементи у ландшафтному дизайні, пожвавлюючи вертикальні поверхні.

Акебія (шоколадна ліана)

Артикул: 6451
  85 грн.
Товар закінчився

Акебия пятилистная Variegata

Артикул: 46911
  520 грн.
Товар закінчився

Акебия трехлистная

Артикул: 46913
  480 грн.
Товар закінчився
arrow_upward
Увійти Реєстрація
Кошик 0 позицій
на суму 0 грн.