Упаковочные материалы

Контакти
  • place Україна, Київська обл, Бориспільський р-н, с.Іванків, вул. Любарецька, 39
  • phone (067) 600-07-99
  • phone (099) 600-07-99
  • phone (073) 600-06-99
  • email info@posadka.com.ua
Графік роботи
  • scheduleПн-пт:9:00-18:00
  • scheduleСб:9:00-15:00

Де купити пакувальні матеріали?


Під час транспортування товарів для правильної упаковки продукції необхідно використовувати якісні відповідні матеріали для упаковки. Основною метою є визначити, який матеріал використовують для упаковки. Використання упаковки є забезпеченням збереження вантажу чи товару, полегшуючи їх транспортування без ушкодження якості та характеристик. При правильному виборі упаковочних матеріалів важливо підходити до цього питання ретельно, оскільки невірне рішення може призвести до пошкодження вантажу та, відповідно, збитків для компанії.

Матеріали для упаковки замовити оптом


Для визначення того, які упаковочні матеріали купити в Києві, необхідно зрозуміти основні завдання упаковки, її кількість, вимоги до щільності, якості та різновидів продукції. Особливу увагу слід приділити упаковці, яку використовують при транспортуванні вантажів.

Пакувальний скотч на даний момент це незамінний один із найбільш затребуваних і широко використовуваних матеріалів в упаковці різних товарів. Це спеціальна міцна клейка стрічка з прозорою або темною поверхнею, виготовленою із спеціальних полімерів та покритою клеєм. Універсальне призначення скотчу - це упаковка всіх видів товарів та вантажів.  

Стрейч плівка прозора та чорна – це еластичний клейкий матеріал, який використовується для пакування та збереження товарів, транспортування та якісного зберігання різних вантажів. Виготовляється із полівінілхлориду, лінійного поліетилену або поліетилену високого тиску. 
Чорний стрейч використовується при упаковці промислових товарів, вона розтягується, тим самим утримуючи вантаж у необхідному положенні. Для упаковки продуктів харчування використовують харчова плівка.

Поліетиленові пакети для упаковки використовують для ефективного зберігання та зручного транспортування різних товарів і речей. Поліетилен добре захищає від ушкоджень вміст, запобігаючи пошкодженню від зовнішніх впливів. Упаковочні мішки або багажні пакети використовують для транспортування чи упаковки більш габаритних вантажів чи товарів різного застосування.

Основні задачі упаковочних матеріалів:

Для виробництва та зручного транспортування продукції упаковка відіграє важливу роль, не лише захищаючи та зберігаючи товари, зберігаючи цілісність транспортованих товарних груп. Запобігання пошкодженню товарів для зручного завантаження та вивантаження.

Для ефективного виконання покладених завдань упаковочні матеріали повинні відповідати певним вимогам.
Основні вимоги до упаковки:
При виробництві якісних упаковочних матеріалів виробники дотримуються різних стандартів. Невиконання яких призводить до негативних результатів при транспортуванні. Тому упаковка повинна бути якісною, міцною та зручною у використанні.

Скотч упаковочный прозрачный - 45 мм, 150 м

Артикул: 50250
  38 грн.
шт

Стрейч пленка прозрачная 20 мкм, 500 мм х 2 кг

Артикул: 50299
  200 грн.
шт

Стрейч пленка черный 20 мкм, 500 мм × 2 кг

Артикул: 50297
  210 грн.
шт
arrow_upward
Увійти Реєстрація
Кошик 0 позицій
на суму 0 грн.