Стрейч плівка

Контакти
  • place Україна, Київська обл, Бориспільський р-н, с.Іванків, вул. Любарецька, 39
  • phone (067) 600-07-99
  • phone (099) 600-07-99
  • phone (073) 600-06-99
  • email info@posadka.com.ua
Графік роботи
  • scheduleПн-пт:9:00-18:00
  • scheduleСб:9:00-15:00

Стрейч плівка: як вибрати і де використовується

Одним із найпопулярніших пакувальних матеріалів є стрейч плівка – універсальна, міцна та функціональна. Вона виготовляється з якісних полімерів, випускається в стандартних зручних для роботи намотках, рулонах. Щільно намотана стрейчева плівка еластично і легко розтягується незамінна для упаковки, безпеки, фасування та транспортування для всіх видів товарів та вантажів.


Популярний матеріал використовується для ручного, механічного або автоматичного пакування. Кращий матеріал для виробництв, великих транспортних компаній, різноманітних магазинів та великих супермаркетів, а також активно використовується як захисна плівка від пошкоджень від попадання вологи та бруду.

Універсальність та переваги

Доступна і проста і у використанні стрейч плівка це втілення технологій, матеріал якого потребують практично всі. Виробництво відбувається на високотехнологічному обладнанні із спеціальної сировини, яким є поліетилен, який проходить під пресом високого тиску і високою температурою для отримання якісного пакувального матеріалу з масою ключових переваг:

Еластичність, здатність розтягуватися та клеїться, можливість забезпечувати хорошу фіксацію, легко розтягується та підлаштовується під форму будь-якого предмета, висока міцність плівки, стійкість до розривів, змін температур, відновлення початкового розміру та форми, недорога вартість.
Великий асортимент, вибрати та купити стрейч плівку ви можете на нашому сайті Posadka за доступними оптовими цінами.
Довжина намотування стрейчу буває від 66 до 500 метрів, її ширина – від 10 до 500 мм. у Коробці або упаковці зазвичай буває 6 рулонів.
Як вибрати між первинною та вторинною (переробленою) поліетиленовою плівкою вони відрізняються клейкістю матеріалу еластичністю та міцністю.
Показник міцності матеріалу вимірюється у мікрометрах (мкм). Тонка плівка стрейч для харчових продуктів виготовляється з прозорого поліетилену, який має товщину близько 5-10 мкм. Матеріал з більшою щільністю має від 15 до 30 мкм, підходить для пакування великих та габаритних вантажів. Ви також можете вибрати необхідний варіант за кольоровими перевагами:

прозорий – найпопулярніший різновид, застосовується як універсальний матеріал практично для будь-яких цілей;
чорний – дає можливість приховати упакований товар чи вантаж, це його неможливо було б візуально ідентифікувати. 
Ознайомившись з характеристиками, ви можете оформити замовлення стрейч плівки у нашому інтернет-магазині в Києві.

Стрейч пленка прозрачная 20 мкм, 500 мм х 2 кг

Артикул: 50299
  200 грн.
шт

Стрейч пленка черный 20 мкм, 500 мм × 2 кг

Артикул: 50297
  210 грн.
шт
arrow_upward
Увійти Реєстрація
Кошик 0 позицій
на суму 0 грн.