Саджанці чебрецю (чебрець)
- place Україна, Київська обл, Бориспільський р-н, с.Іванків, вул. Любарецька, 39
- phone (067) 600-07-99
- phone (099) 600-07-99
- phone (073) 600-06-99
- email info@posadka.com.ua
- scheduleПн-пт:9:00-18:00
- scheduleСб:9:00-15:00
Тимьян (чебрець) відомий як дикорослий напівчагарник, який використовують як пряність у кулінарії та як джерело корисних ефірних олій у народній медицині. Рослину люблять і ландшафтні дизайнери: її маленькі рожево-фіолетові квіточки з тонким ароматом будуть добре в міксбордерах, комбінованих бордюрах, рокаріях, альпійських гірках. Цвіте чебрець починаючи з травня і аж до серпня, а плоди дозрівають із липня до вересня. Висадити розсаду чебрецю просто, догляд за чагарником теж не складе труднощів, а натомість ви отримаєте красивоквітучу та корисну рослину на вашій ділянці. Перш, ніж купити саджанці чебрецю, ознайомтеся з порадами щодо посадки та догляду за рослиною.
Поради щодо посадки
- Для посадки вибирайте тепле місце з гарним освітленням, бажано – на височині. Висаджувати рослину можна вже у березні.
- Грунт повинен бути нейтральним або слаболужним.
- Восени до посадки перекопайте ґрунт, видаліть бур'яни. Після цього внесіть у ґрунт органічні та мінеральні добрива, що містять фосфор і калій.
- Розсада чебрецю має поверхнево розташоване коріння, тому посадкова яма має бути неглибокою. Висаджуйте кущики рядами, залишаючи між саджанцями відстань 30 см, між рядами – 40 см.
- Щоб кущ був пишним і набув гарної форми, прищепіть кінчик стебла після посадки.
Поради щодо догляду
Полив. Зволожуйте ґрунт двічі на тиждень у період посухи, за нормальних погодних умов полив можна проводити рідше. Після поливу не забувайте розпушувати та прополювати ґрунт.
Підживлення. Після посадки внесіть сечовину. На другому році життя підгодовуйте рослину мінеральними препаратами. Пам'ятайте, що чебрець не переносить свіжий гній.
Обрізання. Восени після відцвітання укоротіть кущики – це допоможе рослині ущільнитись і надасть їй форму.
Догляд на зиму. Чабрець добре переносить наші морози, але все ж таки на зиму краще вкрити його опалим листям або торфом.