Саджанці бірючини

Контакти
 • place Україна, Київська обл, Бориспільський р-н, с.Іванків, вул. Любарецька, 39
 • phone (067) 600-07-99
 • phone (099) 600-07-99
 • phone (073) 600-06-99
 • email info@posadka.com.ua
Графік роботи
 • scheduleПн-пт:9:00-18:00
 • scheduleСб:9:00-15:00

Бірючина – рослина сімейства Маслинові. Сюди входять різноманітні вічнозелені, напіввічнозелені та листопадні кущі. У природі рослина зустрічається в Азії, Австралії та Європі. Не дивно, що в Україні бірючина теж чудово росте та розвивається. Чагарник вважається родичем бузку за рахунок схожості листя та кори. Але розміри бірючини значно скромніші, як і цвітіння. Тим не менш, багато власників приватних ділянок не проти посадити такі насадження у себе в саду. Купити саджанці бірючини досить нескладно, а саме вирощування теж не викликає проблем.

Основні моменти посадки

Бірючина відноситься до тіньовитривалих, посухостійких рослин, тому вона спокійно може рости на будь-яких ділянках. Але звертайте увагу на тип ґрунту. Кислі сухі, піщані ґрунти рослина не любить. По можливості виберіть для нього в міру вологий, удобрений і якісно дренований грунт. Найкраща реакція - нейтральна або слаболужна.

За бажанням можете підготувати під саджанці бірючини спеціальний ґрунт. Змішайте дерн, перегній і пісок у співвідношенні 3 до 2 до 1. Цю суміш засипатимете в посадкову яму при висадженні рослин.

Перед посадкою рекомендується скопати ділянку на багнет лопати. Далі слідуйте такому алгоритму:

 1. Зробіть посадкову яму приблизно 65х65 см. Загалом дивіться на об'єм кореня, щоб заглиблення вийшло просторим для нього.
 2. Налийте води та дочекайтеся, поки вона вбереться.
 3. Сформуйте на дні дренажний шар 10-20 см. Додайте сюди підготовлений субстрат горбком. Можна підмішати сюди нітроамофоску.
 4. Поставте саджанець бірючини, розправте коріння і присипте субстратом, але без підживлення.

Коли процес завершено, пристовбурне коло замульчуйте торфом. Так кущ бірючини отримуватиме додаткове харчування, а випаровування вологи сповільниться.

Поради щодо догляду за насадженнями

Незважаючи на невибагливий характер рослини, воно все одно потребує уваги. Зокрема, намагайтеся дотримуватися таких рекомендацій:

 1. Поливайте чагарник бірючина лише за посушливу погоду. Якщо літо помірне, рослині вистачатиме натурального зволоження. Грунт достатньо промочити на 0,5 метра.
 2. До літа підгодовуйте чагарники перегноєм чи компостом. Можете поєднувати внесення добрив із поливом.
 3. Кущі рослини рекомендується регулярно обрізати. Гілки відростають досить швидко, тому про дрібні недоліки можете не турбуватися. Починайте процедуру з першого року після посадки.

При вирощуванні бірючини на ґрунтах з високою кислотністю спостерігається податливість до захворювань. Особливо йдеться про борошнисту росу і плямистість. Слідкуйте за рівнем кислотності ґрунту. Своєчасно використовуйте розкислювач, в якості якого зійде доломітове борошно або подрібнений вапняк.

Посадковий матеріал з розплідника

У нас ви без проблем зможете купити кущі бірючини відмінної якості. Продаємо лише ті саджанці, у яких не сумніваємось. Переглядайте каталог із сортами рослини, де вказана ціна. На сторінці з позицією є детальний опис.

Доставка товару діє по всій країні.

Бірючина звичайна

Артикул: 4206
  55 грн.
шт

Бірючина звичайна Ауреум

Артикул: 6130
  65 грн.
шт

Бірючина ряболиста

Артикул: 4230
  65 грн.
шт

Бірючина Грін Даймонд 3л

Артикул: 17992
  160 грн.
Товар закінчився

Бірючина овальнолистова Вікарій 3л

Артикул: 18129
  185 грн.
Товар закінчився

Бірючіна Ібота Муслі

Артикул: 18292
  425 грн.
Товар закінчився

Бірючина японська Green Century 3л

Артикул: 17993
  165 грн.
Товар закінчився
arrow_upward
Увійти Реєстрація
Кошик 0 позицій
на суму 0 грн.