Саджанці бірючини
- place Україна, Київська обл, Бориспільський р-н, с.Іванків, вул. Любарецька, 39
- phone (067) 600-07-99
- phone (099) 600-07-99
- phone (073) 600-06-99
- email info@posadka.com.ua
- scheduleПн-пт:9:00-18:00
- scheduleСб:9:00-15:00
Бірючина – рослина сімейства Маслинові. Сюди входять різноманітні вічнозелені, напіввічнозелені та листопадні кущі. У природі рослина зустрічається в Азії, Австралії та Європі. Не дивно, що в Україні бірючина теж чудово росте та розвивається. Чагарник вважається родичем бузку за рахунок схожості листя та кори. Але розміри бірючини значно скромніші, як і цвітіння. Тим не менш, багато власників приватних ділянок не проти посадити такі насадження у себе в саду. Купити саджанці бірючини досить нескладно, а саме вирощування теж не викликає проблем.
Основні моменти посадки
Бірючина відноситься до тіньовитривалих, посухостійких рослин, тому вона спокійно може рости на будь-яких ділянках. Але звертайте увагу на тип ґрунту. Кислі сухі, піщані ґрунти рослина не любить. По можливості виберіть для нього в міру вологий, удобрений і якісно дренований грунт. Найкраща реакція - нейтральна або слаболужна.
За бажанням можете підготувати під саджанці бірючини спеціальний ґрунт. Змішайте дерн, перегній і пісок у співвідношенні 3 до 2 до 1. Цю суміш засипатимете в посадкову яму при висадженні рослин.
Перед посадкою рекомендується скопати ділянку на багнет лопати. Далі слідуйте такому алгоритму:
- Зробіть посадкову яму приблизно 65х65 см. Загалом дивіться на об'єм кореня, щоб заглиблення вийшло просторим для нього.
- Налийте води та дочекайтеся, поки вона вбереться.
- Сформуйте на дні дренажний шар 10-20 см. Додайте сюди підготовлений субстрат горбком. Можна підмішати сюди нітроамофоску.
- Поставте саджанець бірючини, розправте коріння і присипте субстратом, але без підживлення.
Коли процес завершено, пристовбурне коло замульчуйте торфом. Так кущ бірючини отримуватиме додаткове харчування, а випаровування вологи сповільниться.
Поради щодо догляду за насадженнями
Незважаючи на невибагливий характер рослини, воно все одно потребує уваги. Зокрема, намагайтеся дотримуватися таких рекомендацій:
- Поливайте чагарник бірючина лише за посушливу погоду. Якщо літо помірне, рослині вистачатиме натурального зволоження. Грунт достатньо промочити на 0,5 метра.
- До літа підгодовуйте чагарники перегноєм чи компостом. Можете поєднувати внесення добрив із поливом.
- Кущі рослини рекомендується регулярно обрізати. Гілки відростають досить швидко, тому про дрібні недоліки можете не турбуватися. Починайте процедуру з першого року після посадки.
При вирощуванні бірючини на ґрунтах з високою кислотністю спостерігається податливість до захворювань. Особливо йдеться про борошнисту росу і плямистість. Слідкуйте за рівнем кислотності ґрунту. Своєчасно використовуйте розкислювач, в якості якого зійде доломітове борошно або подрібнений вапняк.
Посадковий матеріал з розплідника
У нас ви без проблем зможете купити кущі бірючини відмінної якості. Продаємо лише ті саджанці, у яких не сумніваємось. Переглядайте каталог із сортами рослини, де вказана ціна. На сторінці з позицією є детальний опис.
Доставка товару діє по всій країні.