Саджанці павловнії

Контакти
 • place Україна, Київська обл, Бориспільський р-н, с.Іванків, вул. Любарецька, 39
 • phone (067) 600-07-99
 • phone (099) 600-07-99
 • phone (073) 600-06-99
 • email info@posadka.com.ua
Графік роботи
 • scheduleПн-пт:9:00-18:00
 • scheduleСб:9:00-15:00

Павлівня, або як її ще називають Адамове дерево, - багаторічна високоросла рослина, яка часом досягає 15-20 м у висоту. На ньому розпускається велике листя і красиві суцвіття з приємним ароматом. Колір – ніжно-фіолетовий чи білий. У природі рослина найчастіше зустрічається у Північній Америці, Азії, Європі. Мешканці України також можуть купити дерево Павлівні та посадити його на своїй ділянці. Це чудовий варіант для прикраси приватного саду, міських парків, територій будь-яких об'єктів. Павлівня демонструє дуже швидку швидкість розвитку і вже через 8-9 років досягає повної зрілості.

Нюанси вирощування та посадки

Павлівня відноситься до дерев із високим рівнем адаптивності. Головне – забезпечити її оптимальними умовами – вологою та теплом. Будь-який сорт віддає перевагу добре освітленим місцям. У літній період і навесні відповідна температура становить +23 ... +33 градуси. При цьому вітрові пориви не повинні перевищувати 8 м/с. Якщо у регіоні дуже вітряно, краще вирощувати Павлівнію у захищеному місці.

До ґрунту Павлівнія не вибаглива. Відмінно росте на піщаних, дренованих ґрунтах. Найкращий рівень кислотності – 6,5. Намагайтеся не висаджувати саджанці Павлівні на дуже глинистих ґрунтах. Такий ґрунт погано пропускає вологу, а вода – одна з головних умов вдалого вирощування дерева.

Безпосередньо технологія посадки Павлівні виглядатиме так:

 1. Зробіть яму розмірами приблизно 60х60х60 см. Можна більше. Головне, щоб було достатньо місця для розростання кореневої системи.
 2. Насипте в яму грунтозміш із садового грунту та торф'яного моху.
 3. Зробіть у центрі горбок із ґрунту і поставте на нього саджанець. Акуратно присипайте землею, щоб коренева шийка розташувалася лише на рівні із субстратом.
 4. Обережно утрамбуйте ґрунт навколо саджанця.
 5. Полийте Павлівні водою.

Між деревами рекомендується залишати відстань приблизно 100 см. Це потрібно тому, що рослина дуже сильно розростається.

Як доглядати

Павлівня любить турботу та увагу. Щоб мати на ділянці розкішне Адамове дерево, намагайтеся дотримуватися простих рекомендацій:

 • поливайте рослину регулярно. Влітку треба приділяти йому увагу хоча б раз на тиждень. Павлівня непогано переносить посуху, але більш здорова і пишна вона буде за досить зволоженої землі;
 • мульчуйте пристовбурне коло. Додайте органічний компост до шару ґрунту на глибину 3-5 см навколо дерева. Це допоможе утримувати воду і одночасно покращить структуру ґрунту. Будьте уважні! Не варто класти мульчу безпосередньо біля основи дерева, інакше може початися гниття;
 • користуйтесь добривами. Щовесни Павлівні потребує підживлення. Удобрюйте дерево хоча б перші кілька років, поки воно молоде. Коли розпочнеться інтенсивне зростання, можна припинити процедуру.

Обов'язкової обрізки рослина не потребує. Але якщо хочете сформувати сильні гілки, обрізайте все, крім 2-3 основних стебел на молодій рослині. Обрізка також залежить від того, якого результату хочете досягти. Осіннє видалення гілок у коротке дерево уповільнює зростання. Зате навесні на стеблах з'являться великі листи та розкішні квіти. Якщо хочете зробити прохід під деревом, просто забирайте нижні гілки.

Способи боротьби з хворобами та шкідниками традиційні – пестициди чи натуральні засоби. Значно пошкоджені ділянки краще видаляти та знищувати.

Розплідник якісних саджанців

У нашому інтернет-магазині знайдеться розсада різних видів Павлівні. Переглядайте асортимент, вибирайте товар та оформлюйте замовлення. Ціни вказані у каталозі, але за потреби додатково уточнимо по телефону.

Павлонія (Адамове дерево) Paulownia elongata

Артикул: 7102
  95 грн.
Товар закінчився

Павлонія (Адамове дерево) Paulownia tomentosa

Артикул: 7103
  95 грн.
Товар закінчився
arrow_upward
Увійти Реєстрація
Кошик 0 позицій
на суму 0 грн.