Саджанці олеандру
- place Україна, Київська обл, Бориспільський р-н, с.Іванків, вул. Любарецька, 39
- phone (067) 600-07-99
- phone (099) 600-07-99
- phone (073) 600-06-99
- email info@posadka.com.ua
- scheduleПн-пт:9:00-18:00
- scheduleСб:9:00-15:00
Олеандр – субтропічна квітка, яка сьогодні прикрашає лоджії, закриті веранди, оранжереї та сади мешканців України. Чагарник виростає до 2-3 м заввишки, цвіте рожевими, білими та жовтими квітками, зібраними у суцвіття. Екзотична рослина дуже вибаглива до навколишніх умов. Якщо ви вирішите купити саджанці олеандру та посадити їх на своїй ділянці, уважно вивчіть агротехніку вирощування та догляду.
Основне про посадку
Олеандр любить тепло, гарне освітлення та мінімум вітру. Тому саджанці потрібно висаджувати на сонячній, але закритій ділянці. Ґрунти краще віддати перевагу щільним, суглинистим нейтральному типу. Підійде також ґрунтова суміш. Для цього береться дерн, додається сюди в рівному обсязі перегній та торф. Можна досипати піску.
Перед посадкою саджанців у землю потрібно зробити лунку, яка по глибині збігатиметься з висотою кореневої грудки. Оптимальна ширина – у 2-3 рази більша за корінь. Прикопують саджанець олеандра не дуже глибоко, інакше стебло може пошкодитись надмірною вологою. Після того, як розмістили розсаду в лунці, обережно розправте коріння і присипте їх ґрунтом.
Щоб поліпшити цвітіння рослини, при пересадці саджанця коріння злегка підрізають, а земляна грудка зменшують.
Пам'ятайте, що сік олеандра отруйний. Усі роботи з рослиною виконуйте у захисному одязі. Також намагайтеся не допускати дітей та тварин близько до рослини.
Як доглядати
Саджанці олеандра потребують якісного догляду. Насамперед, забезпечуйте:
- полив - вже з приходом весни починайте зволожувати ґрунт навколо рослини. У посушливий час можна наливати воду в піддон, а похмуру погоду зливати її. Використовуйте для поливу лише теплу воду;
- Добриво – підживлення потрібно розпочати з квітня. Можна взяти покупні добрива або використати коров'як. Добрива вносять кожні 2 тижні, попередньо поливаючи квітку теплою водою;
- мульчування – такі процедури потрібні восени та навесні. Мульчування захищає корінь, зберігає оптимальний рівень вологи у ґрунті та виключає переохолодження квітки;
- обрізання – видаляйте цвітіння, якщо вони відмирають. Наприкінці сезону краще обрізати і кінчики стебла, що дозволить краще розвиватися новим пагонам.
Такі прості рекомендації дозволять вам прикрасити свій сад розкішною квіткою. Дотримуйтесь всіх правил щодо посадки та догляду, щоб рослина вдало прижилася на новому місці.