Гідрогель для рослин
- place Україна, Київська обл, Бориспільський р-н, с.Іванків, вул. Любарецька, 39
- phone (067) 600-07-99
- phone (099) 600-07-99
- phone (073) 600-06-99
- email info@posadka.com.ua
- scheduleПн-пт:9:00-18:00
- scheduleСб:9:00-15:00
Гідрогель – різновид меліоранта для ґрунту. Являє собою полімерний продукт, який може поглинати та утримувати великий обсяг вологи. Гідрогель захищає рослини під час посухи, забезпечує їх необхідною кількістю води. Волога знаходиться у ґрунті в гелеподібному стані і при цьому не порушує структуру ґрунту, його корисні властивості. Ця речовина ідеально підходить для зернових, овочевих, ягідних та інших культур, які потребують регулярного поливу.
основні переваги
Гідрогель для рослин використовують городники, садівники, ландшафтні дизайнери. В Україні він дуже популярний. Засіб стане в нагоді в домашньому господарстві, квітникарстві та інших сферах. Гідрогель має масу переваг:
- захищає корінь саджанців при їх пересадці та транспортуванні;
- покращує приживання рослини, підвищуючи стресостійкість до дефіциту вологи;
- спрощує поливні роботи;
- мінімізує винесення корисних речовин із ґрунту в ґрунтові води;
- гарантує рівномірне вбирання вологи рослиною;
- збільшує буферну ємність ґрунту;
- покращує аерацію, дренаж та структуру ґрунту;
- скорочує період визрівання врожаю.
Можна купити речовину у вигляді пудри, великої або середньої фракції – ціна продукції при цьому однакова. Будь-який тип гідрогелю забезпечить ефективне зволоження рослин та гарантує їх нормальний розвиток.
Як застосовують
На вигляд гідрогель нагадує кристали цукру. Його радять вносити у відкритий ґрунт із розрахунку 30-100 грамів на 1м2 ділянки. Конкретний обсяг залежить від типу ґрунту. Для піщаних ґрунтів потрібно більше речовини, ніж для глинистих.
При внесенні гідрогелю також враховують особливості рослин. При кореневій системі, що неглибоко залягає, достатньо помістити кристали на глибину близько 10 см. Якщо коріння знаходиться глибше - на 25 см.
Після обробки грунт поливають, рахунок чого речовина вбирає в себе вологу і набухає. Грунт при цьому трохи піднімається.
Дуже часто гідрогель використовують при посадці культур у лунки. У цьому випадку речовину попередньо замочують, щоб вона набралася вологи. Робиться це просто: у 10-літрове відро з чистою водою додайте близько 300 г гідрогелю. Через 30 хвилин речовина вбере всю вологу і повністю заповнить ємність.