Саджанці ділосперми

Контакти
  • place Україна, Київська обл, Бориспільський р-н, с.Іванків, вул. Любарецька, 39
  • phone (067) 600-07-99
  • phone (099) 600-07-99
  • phone (073) 600-06-99
  • email info@posadka.com.ua
Графік роботи
  • scheduleПн-пт:9:00-18:00
  • scheduleСб:9:00-15:00

Делосперма, також відома як "ледяна роза" або "живий камінь", - це група рослин із сімейства Айзових (Aizoaceae), яка включає понад 100 видів багатолітніх і однолітніх трав'янистих рослин. Вони виходять із Південної Африки і славляться своєю неймовірною адаптацією до жарких і сухих кліматичних умов.

Одна із самих чудових особливостей сперми є її здатністю переносити екстремальні умови, включаючи жару, засуху і скудну плодородну грунт. Ці рослини володіють спеціальними адаптаціями, які дозволяють їм зберігати воду в листках і стеблях, що робить їх ідеальним вибором для садів з обмеженим поливом.

Листя ділосперми зазвичай м'ясисті, товсті та мають різні форми та відтінки, включаючи зелені, сірі, червоні та фіолетові кольори. Листя хранят влагу і допомагають росту виживати в умовах нестачі води.

Квіти делосперми також заслуговують увагу. Вони можуть бути різноманітними відтінками, включаючи яскраві оранжеві, жовті, червоні та розові кольори. Квітки часто згадують маленькі зірки або маргаритки і розкриваються в яскравих кластерах. Цветение обычно происходит весной и летом.

Саженці делоперми можуть бути легко розмножені спермою або черенками. Вони процвітають в сонячних місцях і вимагають добре дренованої землі. Саженці можна висажувати як в грунт, так і в контейнери. Однак важливо пам'ятати, що перезволоження може бути шкідливим для цих рослин, тому землю слід тримати відносно сухою.

Уход за делоспермой обычно минимальный. Вони не вимагають частого полива й удобрень. Регулярна перевірка наличия вредителей і хвороб також важлива для підтримки їх здоров'я.

Саженці делоперми представляють собою дивовижні рослини, здатні виживати в екстремальних умовах. Їх різноманітні листя і яскраві квіти роблять їх привабливими для садів і ландшафтних композицій. Додавання ділосперми у ваш сад може надати йому унікальний вид і додати нотку екзотики.

Делосперма Fire Spinner

Артикул: 5545
  40 грн.
Товар закінчився

Делосперма Sundella Lavender

Артикул: 6708
  40 грн.
Товар закінчився

Делосперма Єллоу Айс Плант (Yellow Ice Plant)

Артикул: 5544
  40 грн.
Товар закінчився
arrow_upward
Увійти Реєстрація
Кошик 0 позицій
на суму 0 грн.