Саджанці гібіскусу
- place Україна, Київська обл, Бориспільський р-н, с.Іванків, вул. Любарецька, 39
- phone (067) 600-07-99
- phone (099) 600-07-99
- phone (073) 600-06-99
- email info@posadka.com.ua
- scheduleПн-пт:9:00-18:00
- scheduleСб:9:00-15:00
Гібіскус – рослина сімейства Мальвові. Буває однорічним та багаторічним, у вигляді трав'янистої культури, деревного чагарника або невеликого дерева. Сучасні види гібіскусу придатні для вирощування у відкритому ґрунті. Рослини виходять високими, цвітуть протягом кількох місяців великими великими цвітіннями. Важливою умовою вдалої посадки є лише якісні саджанці гібіскусу та дотримання агротехніки вирощування. Тому важливо вибирати хорошу розсаду і дотримуватися всіх правил.
Технологія вирощування
Щоб саджанці садового гібіскуса добре прижилися на новому місці, виберіть потрібну ділянку. Рослина краще росте у тіні. При цьому в день йому необхідно хоча б 6 годин перебувати під сонячним промінням. Ґрунт повинен містити достатньо органічних речовин, тобто бути помірно родючим. Враховуйте, що розсада гібіскусу надає перевагу добре підсушеному грунту. Він не повинен бути надмірно зволоженим, інакше почнеться загнивання коріння або сповільниться зростання.
Посадка саджанців буде виглядати так:
- зробіть заглиблення під саджанець. При цьому воно має бути в 2 рази більше кореня розсади;
- підготуйте дренаж зі шматків цегли. Оптимальна товщина – близько 15 см;
- насипте зверху пісок шаром товщиною 10 см, покладіть компост і знову присипте піском;
- висадіть саджанці, акуратно занурюючи кореневу шийку;
- засипте яму грунтовою сумішшю з ґрунту, піску та торфу в пропорції 2:1:4.
В кінці виконайте підгортання гібіскуса і налийте води в виїмку, що утворилася. Зачекайте, поки ґрунт убере всю вологу. Після цього засипте виїмку ґрунтом, щоб приствольне коло вийшло на рівні з поверхнею ділянки.
Особливості догляду
Розсада гібіскусу зростатиме належним чином, якщо забезпечити їй оптимальні умови. Перш за все, подбайте про наступне:
- Полив. У спеку саджанці потребують рясного і стабільного зволоження. Але при цьому уникайте затоплення коріння та застою води. У холодний період обмежте полив, оскільки в таких умовах гібіскус сильно піддається захворюванням.
- Обрізання. Деревоподібні сорти потрібно підрізати, щоб стимулювати нові пагони та розбудити рослину після зими. Видаляйте засохлі, відмерзлі гілки або хворі.
- Добриво. Для підживлення гібіскусу краще придбати органічні засоби з калієм у складі. Надлишок фосфору рослина переносить погано, а азот необхідний їй у помірній кількості. Влітку використовуйте висококалорійні підживлення. Взимку на якийсь час зовсім відмовтеся від добрив.
Не забувайте про профілактику хвороб та шкідників. Комахи харчуються соком листя, відкладають яйця в бутонах і тим самим псують гібіскус. Хвороби вражають кореневу систему, наземні частини саджанця. Застосовуйте покупні засоби для захисту рослин, і вони унеможливлять зараження гібіскуса. У нашому інтернет-магазині можна знайти таку продукцію.