Саджанці гвоздики садової

Контакти
 • place Україна, Київська обл, Бориспільський р-н, с.Іванків, вул. Любарецька, 39
 • phone (067) 600-07-99
 • phone (099) 600-07-99
 • phone (073) 600-06-99
 • email info@posadka.com.ua
Графік роботи
 • scheduleПн-пт:9:00-18:00
 • scheduleСб:9:00-15:00

Садівники люблять саджанці садової гвіздки за простоту у догляді та гарне цвітіння рослини. Садова гвоздика росте невеликими кущиками по 2-5 суцвіть червоного, рожевого, білого або лілового кольору, висота їх не перевищує 50 см. В Україні купити саджанці садової гвоздики, які стануть окрасою вашої клумби, можна в інтернет-магазині «Посадка». Гвоздика висаджується на дворічний період, її цвітіння починається у червні і продовжується до самих холодів у жовтні. І хоча рослина вважається невибагливою, важливо дотримуватися кількох правил щодо посадки та догляду за нею.

Технологія посадки:

 1. Виберіть місце для посадки: добре освітлена ділянка з легким ґрунтом, бажано – збагаченим торфом та з нейтральним показником кислотності. Ґрунт удобріть компостом. Висаджувати можна на початку весни, коли повітря прогріється до +15°С.
 2. Підготуйте посадкову яму, розмір якої повинен бути на 10 см більший за діаметр кореневої системи. На дно ями покладіть шар дренажу.
 3. Помістіть саджанці садової гвоздики, попередньо розправивши коріння рослин.
 4. Засипте рослину ґрунтом, утрамбуйте її і полийте.

Догляд за клумбою:

Полив. Зволоження необхідно рослині раз на тиждень. Рясне зволоження може призвести до гниття коріння. Вносите 0,5 л води на одну рослину. Після поливу не забувайте розпушувати ґрунт і прибирати бур'яни.

Підживлення. Добрива необхідно вносити тричі у період вегетації. Особливо важливе підживлення в період формування бутонів та цвітіння. Для цього вибирайте мінеральні добрива. Саджанці садової гвоздики не терплять добрив, у складі яких міститься калій, а також свіжий перегній.

Обрізання. Після того, як гвоздика відцвіте, зріжте головки і злегка укоротіть стебла – залиште близько 10 см над поверхнею. Раз на кілька років пересаджуйте кущі на нове місце.

Захист на зиму. З приходом холодів гвоздика потребує укриття. Якщо є можливість на зиму гвоздику краще пересадити в горщик і знову висадити у відкритий грунт навесні.

Гвоздика Миртиневриус

Артикул: 50421
  55 грн.
Товар закінчився

Гвоздика периста

Артикул: 5045
  25 грн.
Товар закінчився

Гвоздика садова

Артикул: 3317
  35 грн.
Товар закінчився

Гвоздика Трав'янка

Артикул: 3353
  50 грн.
Товар закінчився

Гвоздика садова темно бордова

Артикул: 4599
  0 грн.
Товар закінчився
arrow_upward
Увійти Реєстрація
Кошик 0 позицій
на суму 0 грн.