Саджанці фісташки

Контакти
 • place Україна, Київська обл, Бориспільський р-н, с.Іванків, вул. Любарецька, 39
 • phone (067) 600-07-99
 • phone (099) 600-07-99
 • phone (073) 600-06-99
 • email info@posadka.com.ua
Графік роботи
 • scheduleПн-пт:9:00-18:00
 • scheduleСб:9:00-15:00

Фісташка – це культура, що росте у субтропіках, тропіках. Дерево фісташки вічно зелене. Ця культура може проростати в різних місцевостях (горах, схилах, урвищах, рівнинах) і їй не страшні посухи.

Посадка саджанців

Рекомендують купувати чоловічі та жіночі саджанці, адже культура вважається дводомною. Фісташки люблять тепло, тому для їх посадки вибирають тепле місце з хорошим освітленням, де немає інших культур. Між рослинами має залишатися до 5 м-коду.

Господар ферми зобов'язаний створити аерацію ґрунту та гарантувати відмінний дренаж. Для посадки саджанців фісташки в Україні потрібно правильно вибирати ґрунт. В даному випадку не підійдуть глинисті ґрунти важкого типу, ділянки, де на поверхні залягають ґрунтові води.

Посадка виконується у такому порядку:

 1. Готується яма. За розмірами вона повинна дорівнювати до 50 л і бути більше ніж обсяг саджанців. На саме дно кладуть гальку або цеглу (биту), яку потім засипають за допомогою річкового піску. Після цього насипається пухкий грунт.
 2. Саджанець вимочують у спеціальному розчині, що стимулює утворення коренів.
 3. Фісташка розташовується на гірці ґрунту, при цьому потрібно розправити її коріння та присипати землею.
 4. Посадка саджанця повинна проводитися на маленький пагорб, він повинен бути вищим, ніж рівень ґрунту на земляній ділянці. Тоді відтік талої води не торкатиметься кореневої шийки рослини.
 5. Ґрунт поливається великою кількістю води, мульчується з метою запобігти утворенню скоринки.

Висаджують саджанці фісташки навесні чи восени. Важливо також забезпечити цим рослинам правильний догляд.

Догляд за саджанцями фісташки

Якщо говорити про природні умови, в яких росте ця рослина, то це посушливі регіони. З самого початку саджанці необхідно поливати раз на тиждень, коли настає час тривалих посух, потім полив відбувається дуже рідко, щоб створити певні умови (через 3 роки після посадки).

З другого року життя фісташку варто підгодовувати (щонайменше 2 рази на рік). Найкраще робити це в такі періоди:

 • коли навесні зійшов сніг;
 • влітку, коли рослина плодоносить;
 • восени, щоб підготувати фісташку до зими.

Перша половина сезону передбачає застосування складів із азоту, калію. Друга – із фосфору, калію. Восени не можна використовувати азот, щоб перед настанням холодів пагони знову не почали рости. Для формування розгалуженої крони компактних розмірів потрібно провести обрізку навесні (прибирають пошкоджені, сухі, гілки, що підмерзли) і восени (обрізають зламані, а також ті пагони, які мають ознаки хвороби). Якщо правильно провести процедуру, то фісташка почне рано плодоносити.

Важливо зміцнити рослину перед зимівлею. Для цього восени використовуються склади з фосфору та калію. Вони підвищують морозостійкість. Навколо саджанців фісташки проводять мульчування (приблизно 15 см). Іноді мульча прикривається плівкою, це дозволить уникнути перезволоження коріння. У перші роки життя рослину вкривають за допомогою агротекстилю, особливо актуально це в області стовбура.

Виростити саджанці фісташки можна і домашньому саду. Але для цього потрібно врахувати особливості культури та підготувати всі умови для вирощування. Спробувати плоди можна буде через 5 років після посадки.

Саджанці від інтернет-магазину POSADKA

Інтернет-магазин POSADKA пропонує купити саджанці фісташки за доступною ціною. Тут запропоновано декілька сортів. За потреби можна звернутися за допомогою до консультанта, він розповість про особливості кожного з них. Також клієнтам буде надана докладна інформація про посадку, обрізання та догляд за рослиною. Онлайн магазин готовий виконати доставку в будь-яке місце.

Фисташка Акбари

Артикул: 46814
  145 грн.
шт

Фісташка Альбіна

Артикул: 6138
  155 грн.
шт

Фісташка Амелія

Артикул: 17051
  155 грн.
шт

Фісташка Ахмад Агай

Артикул: 18261
  150 грн.
шт

Фісташка Гірська Перлина

Артикул: 6139
  155 грн.
шт

Фисташка Джамбо

Артикул: 46733
  155 грн.
шт

Фисташка калифорнийская Керман

Артикул: 18297
  145 грн.
шт

Фісташка Киргизька

Артикул: 5524
  150 грн.
шт

Фисташка Фандоги

Артикул: 46731
  145 грн.
шт
arrow_upward
Увійти Реєстрація
Кошик 0 позицій
на суму 0 грн.