Саджанці колоновидного нектарину

Контакти
 • place Україна, Київська обл, Бориспільський р-н, с.Іванків, вул. Любарецька, 39
 • phone (067) 600-07-99
 • phone (099) 600-07-99
 • phone (073) 600-06-99
 • email info@posadka.com.ua
Графік роботи
 • scheduleПн-пт:9:00-18:00
 • scheduleСб:9:00-15:00

Нектарин колоновидний — це поки що новинка для українських садівників. Але такі компактні дерева дедалі більше цікавлять споживачів. Карликові сорти досягають пари метрів у висоту, не мають густої розлогої крони. Плодові пагони відходять від одного головного стебла і є короткими гілками без відгалужень. Це дозволяє вирощувати колоновидні дерева навіть на невеликих ділянках. При цьому врожайність досить хороша, як і смакові якості фруктів. Плоди соковиті, м'які, великі, але загалом їх характеристики залежать від сорту. Тому перед тим, як купити колоновидний нектарин, ознайомтеся з видами цієї рослини. У будь-якому випадку ви можете придбати навіть кілька сортів та посадити їх, адже дерева не займуть багато місця.

Особливості вирощування

Грамотна посадка колоновидного нектарину має на увазі вибір потрібного місця. Рослини дуже люблять світло і при цьому не дуже вимогливі до ґрунтів. Тому знайдіть для них сонячну ділянку, бажано з супіщаним або суглинистим поживним грунтом. Такі ґрунти відрізняються достатньою вологістю, не схильні до надлишку води, що важливо для колоновидних нектаринів.

Ще кілька моментів щодо умов:

 • на ділянці повинно бути холодних вітрів і протягів;
 • занадто багато затінення шкідливе для рослин;
 • по можливості бажано вибрати південно-західну або південну частину ділянки для посадки;
 • оптимальна глибина залягання ґрунтових вод - до 1,5 м;
 • відстань до інших рослин має становити понад 3 м.

Перед тим, як висаджувати саджанці колоновидного нектарину, потрібно також підготувати ділянку. Перекопайте його та внесіть органічні добрива. Важкий ґрунт можна розпушити додаванням піску. При посадці яму робіть таку, в якій буде просторо-кореневій системі. Можна приготувати поживний грунт з добривами. У ній колоновидний нектарин швидше приживеться. І не забувайте, що коренева шийка повинна бути трохи вищою за рівень ґрунту.

Рекомендації щодо догляду

Згідно з агротехнікою вирощування, великоплідний колоновидний нектарин потребує таких же умов, як і звичайні сорти цього дерева. Займайтеся такими роботами:

 1. Полив. Оскільки корінь залягає близько до поверхні землі, намагайтеся регулярно і достатньо поливати колоновидний нектарин.
 2. Добрива. Користуйтеся азотовмісними підживленнями. Рослина також добре реагує на органічні добрива.
 3. Розпушування ґрунту та прополювання. Позбавляйтеся бур'янів у прутовому колі, підпушуйте грунт, щоб повітря надходило до коріння.

Це головні нюанси догляду рослин. Дотримуйтесь правил, і великоплідні сорти колоновидного нектарину відмінно плодоноситимуть.

Посадковий матеріал з розплідника

"Посадка" - це інтернет-магазин саджанців різноманітних культур. У нас знайдуться будь-які рослини – від звичних до екзотичних. Якщо ви доглядаєте колоновидні дерева , рекомендуємо переглянути каталог із нектарином. Пропонуємо різні сорти за гарною ціною. Вибирайте потрібну кількість саджанців і в пару кліків оформлюйте замовлення. Доставка актуальна по всій Україні.

Нектарин колоновидний Червонолистий

Артикул: 7363
  175 грн.
Товар закінчився

Нектарин Колоновидний Рубін

Артикул: 5856
  175 грн.
Товар закінчився

Нектарин колоновидний Соковитий

Артикул: 3452
  175 грн.
Товар закінчився

Нектарин колоновидний Фантазія

Артикул: 5443
  175 грн.
Товар закінчився
arrow_upward
Увійти Реєстрація
Кошик 0 позицій
на суму 0 грн.