Саджанці колоновидної груші

Контакти
  • place Україна, Київська обл, Бориспільський р-н, с.Іванків, вул. Любарецька, 39
  • phone (067) 600-07-99
  • phone (099) 600-07-99
  • phone (073) 600-06-99
  • email info@posadka.com.ua
Графік роботи
  • scheduleПн-пт:9:00-18:00
  • scheduleСб:9:00-15:00

Багато садівників мріють про те, щоб мати на ділянці різноманітні види дерев. Але не завжди вистачає вільного місця для розлогих крон. У такому разі можна вибрати альтернативу - посадити колоновидні рослини. Вони виростають до 2 метрів заввишки, мають компактні розміри і при цьому рясно плодоносять. Селекціонери вивели різні види таких культур. Тож якщо потрібна колоновидна груша, з пошуком саджанців проблем не буде. Переглядайте каталог нашого магазину та замовляйте потрібну кількість екземплярів. Доставимо хоч до Києва, хоч до іншого населеного пункту України.

Технологія посадки

Перш ніж купити колоновидну грушу, варто ознайомитись із нюансами вирощування.

Насамперед виберіть під рослини відповідну ділянку. Саджанці колоновидної груші відмінно зростатимуть при достатній кількості світла та вологи. До ґрунтів рослина невибаглива. Але по можливості краще вибрати місце, де ґрунт поживний.

Основні моменти посадки колоноподібної груші:

  1. Зробіть посадкову яму діаметром 60 см та глибиною 80 см. Цифри приблизні. Головне, щоб коріння саджанця вільно містилося в лунці.
  2. Налийте сюди води і дочекайтеся, доки вона повністю вбереться.
  3. Насипте в лунку шар перегною і вдвічі більше просіяного піску.
  4. У ґрунт, вийнятий з ями, додайте 200 г суперфосфату та 100 г сульфату калію. Отриману суміш висипте в лунку, щоб заповнилася на 1/3.
  5. Залишіть яму настоятися на 5 діб.
  6. Після закінчення часу знову налийте відро води і дочекайтеся її всмоктування.
  7. Поставте саджанець рослини в лунку, поруч встановіть опору і почніть усе засипати землею. Слідкуйте, щоб колоновидна груша була вертикально.

Між сусідніми рослинами дотримуйтесь відстані не менше 0,5 метра. При подібному розташуванні всі колоновидні груші отримуватимуть достатньо світла та повітря, а ймовірність зараження один одного хворобами зменшиться.

Особливості догляду за насадженнями

Колоновидні груші люблять, щоб їх якісно доглядали, і неважливо, пізні це чи літні сорти. Дотримуйтесь таких рекомендацій:

  1. Поливайте рослини в міру потреби, орієнтуючись на грунт у прутовому колі. Заливати грушу також не варто. Це може негативно зашкодити її стані.
  2. Виконуйте розпушування ґрунту біля рослин, забирайте бур'яни. Краще накрити навколостовбурне коло шаром мульчі. Він призупинить випаровування вологи та розвиток бур'янів.
  3. На першому році не варто допускати цвітіння саджанця. Колоновидні плодові груші повинні прижитися, тому обрізайте суцвіття. На другий рік у кожній можна залишити 1-2 квітки, щоб плоди сильно не навантажували дерево.
  4. Регулярно підгодовуйте насадження. Найчастіше використовують сечовину із розрахунку 10 г на 2 літри води. Перший раз внесіть підживлення під час появи листів, а потім двічі з інтервалом у 2 тижні.
  5. Молоді саджанці колоновидної груші уражаються плодовою галицею, що провокує почорніння пагонів. Дерево також страждає від навал зеленої попелиці та білої парші. Для захисту та лікування застосовуйте покупні засоби. Можна також білити стовбур густим вапном.

Після опадання листя наближається зимова підготовка. Біля ствола приберіть все сміття, а його можете укутати матеріалом для захисту від морозів.

Найкраща продукція в розпліднику «Посадка»

У нашому магазині продаються великоплідні сорти колоновидної груші та багато інших рослин. Переглядайте каталог, де знайдуться пізні сорти, ранні види і т. д. Ми самостійно вирощуємо частину посадкового матеріалу, тому впевнені у якості. Ви гарантовано купите здорові рослини, які радуватимуть соковитими солодкими плодами.

Якщо є питання, дзвоніть та консультуйтеся.

Груша колоновидна Г1

Артикул: 6677
  140 грн.
Товар закінчився

Груша колоновидна Г4

Артикул: 3466
  145 грн.
Товар закінчився

Груша Колоновидна Г5

Артикул: 16981
  145 грн.
Товар закінчився

Груша колоновидна Декора

Артикул: 3465
  145 грн.
Товар закінчився

Груша колоновидна Ізумруд

Артикул: 16980
  145 грн.
Товар закінчився

Груша колоновидна Медова

Артикул: 5393
  155 грн.
Товар закінчився

Груша колоновидна Санремі

Артикул: 5425
  145 грн.
Товар закінчився

Груша колоновидна Сапфіра

Артикул: 3473
  140 грн.
Товар закінчився
arrow_upward
Увійти Реєстрація
Кошик 0 позицій
на суму 0 грн.