Адъювант (Прилипатель) Глюстен, 25 мл, Syngenta

Контакти
 • place Україна, Київська обл, Бориспільський р-н, с.Іванків, вул. Любарецька, 39
 • phone (067) 600-07-99
 • phone (099) 600-07-99
 • phone (073) 600-06-99
 • email info@posadka.com.ua
Графік роботи
 • scheduleПн-пт:9:00-18:00
 • scheduleСб:9:00-15:00
картинка Адъювант (Прилипатель) Глюстен, 25 мл, Syngenta
Артикул: 50471
28 грн.
Кількість
шт
Мінімальна вартість замовлення: 300грн.
Способи оплати
 • business_centerГотівковий розрахунок
 • paymentБезготівковий розрахунок
 • receiptНакладений платіж
Доставка
 • open_withНова Пошта
Наші телефони
Глюстен це один з найкращих ад'ювант, який зменшує ризики фітотоксичності рослин, препарат повністю природного походження, тому засіб безпечний для корисної навколишньої фауни. Покращує ефективність засобів захисту рослин, таких як фунгіциди та інсектициди, використовується як у типових умовах, так і для обробки рослин на відкритому ґрунті. Забезпечує якісне нанесення робочого розчину, його закріплення на рослинах, посилює поглинання рослиною.

Культура Норма витрати препарату Норма витрати робочої рідини  Особливості застосування
Дозволено для роздрібного продажу
Культури за регламентами використання засобів захисту рослин 25 мл на 10 л робочого розчину препарату   Норма витрати залежно від визначеного препарату Ад’ювант Глюстен™ при змішуванні з препаратами  додається останнім

ОСОБЛИВОСТІ ПРЕПАРАТУ

1. Важливий інструмент у забезпеченні доставки діючої речовини до місця призначення під час обробок для досягнення максимальної ефективності.
2. Препарат сумісний з основними групами засобів захисту рослин: післясходовими гербіцидами, фунгіцидами, інсектицидами, стимуляторами росту, біопрепаратами.
3. Оптимізація pH робочого розчину.
4. Зменшення часу, необхідного рослині для засвоєння засобів захисту.
5. Оптимізація технології захисту рослин.
6. Ефективніше поширення та поглинання рослиною діючої речовини забезпечує економічність проведення обприскувань.
7. Рівномірне нанесення та розподіл робочого розчину мінімізує ризики виникнення фітотоксичності від препаратів.

ЗАСТОСУВАННЯ ТА СУМІСНІСТЬ

Застосовується в бакових сумішах з післясходовими гербіцидами, інсектицидами, фунгіцидами та регуляторами росту виробництва компанії «Сингента» на культурах і за регламентами використання засобів захисту рослин.
 Ад’ювант Глюстен™ можна застосовувати з біопрепаратами, адже він природного походження і не справляє негативного впливу на ці препарати, а навпаки, посилює їх дію, забезпечуючи краще покриття поверхні й утримання на ній препарату довше, що дуже важливо. 

Не застосовувати в суміші з препаратами Актеллік®,  Тіовіт Джет®, Квадріс®.
Глюстен™ —  ад´ювант, що зменшує ризики фітотоксичності рослин, препарат природного походження, тож безпечний для корисної ентомофауни. Покращує ефективність засобів захисту рослин як у типових, так і в складних умовах. Забезпечує надійне утримання крапель робочого розчину, його поширення, посилює поглинання рослиною без ризику стікання. 

ОСОБЛИВОСТІ ПРЕПАРАТУ

1. Критично важливий інструмент у забезпеченні доставки діючої речовини до місця призначення під час обробок для досягнення максимальної ефективності.
2. Препарат сумісний з основними групами засобів захисту рослин: післясходовими гербіцидами, фунгіцидами, інсектицидами, стимуляторами росту, біопрепаратами.
3. Оптимізація pH робочого розчину.
4. Зменшення часу, необхідного рослині для засвоєння засобів захисту.
5. Оптимізація технології захисту рослин.
6. Ефективніше поширення та поглинання рослиною діючої речовини забезпечує економічність проведення обприскувань.
7. Рівномірне нанесення та розподіл робочого розчину мінімізує ризики виникнення фітотоксичності від препаратів.ЗАСТОСУВАННЯ ТА СУМІСНІСТЬ

Застосовується в бакових сумішах з післясходовими гербіцидами, інсектицидами, фунгіцидами та регуляторами росту виробництва компанії «Сингента» на культурах і за регламентами використання засобів захисту рослин.
Ад’ювант Глюстен™ можна застосовувати з біопрепаратами, адже він природного походження і не справляє негативного впливу на ці препарати, а навпаки, посилює їх дію, забезпечуючи краще покриття поверхні й утримання на ній препарату довше, що дуже важливо.

Не застосовувати в суміші з препаратами Актеллік®, Тіовіт Джет®, Квадріс®.
Глюстен™ — ад´ювант, що зменшує ризики фітотоксичності рослин, препарат природного походження, тож безпечний для корисної ентомофауни. Покращує ефективність засобів захисту рослин як у типових, так і в складних умовах. Забезпечує надійне утримання крапель робочого розчину, його поширення, посилює поглинання рослиною без ризику стікання.


Використання та властивості препарату.

1. Якісний прилипач для закріплення діючої речовини до місця призначення під час обробки для досягнення максимальної ефективності.
2. Препарат сумісний із основними групами засобів захисту рослин: післясхідними гербіцидами, фунгіцидами, інсектицидами, стимуляторами росту, біопрепаратами.
3. Оптимізація pH робочого розчину.
4. Зменшення часу, необхідного рослині засвоєння засобів захисту.
5. Оптимізація технології захисту рослин.
Прилипатель Глюстен, 25 мл.

Препарат готується в бакових сумішах із післясходовими препаратами такими як гербіциди, інсектициди, фунгіциди та регуляторами зростання виробництва компанії «Сінгента» на культурах та за регламентами використання засобів захисту рослин.
Ад'ювант Глюстен™ можна застосовувати з біопрепаратами, адже він природного походження і не має негативного впливу на ці препарати, а навпаки, посилює їхню дію, забезпечуючи найкраще покриття поверхні та утримання на ній препарату довше, що дуже важливо.

Не застосовувати у суміші з препаратами Актеллік, Тіовіт Джет, Квадріс.
Глюстен – ад'ювант, що зменшує ризики фітотоксичності рослин, препарат природного походження та безпечний для корисної ентомофауни. Покращує ефективність засобів захисту рослин як у типових, так і в складних умовах. Забезпечує надійний вміст крапель робочого розчину, його поширення посилює поглинання рослиною без ризику стікання.

 • Коментарі
Завантаження коментарів...


Прилипатель Кодасайд 1л, FMC

Артикул: 50688
  220 грн.
шт

Прилипатель Альфалип, в.р. 1л, Alfa Smart Agro

Артикул: 50684
  155 грн.
шт

Прилипатель Сяйво Protect On 100 мл

Артикул: 50656
  50 грн.
шт

Прилипатель Тренд 90 1 л, FMC

Артикул: 50692
  375 грн.
шт
arrow_upward
Увійти Реєстрація
Кошик 0 позицій
на суму 0 грн.