Саджанці чорної малини

Контакти
 • place Україна, Київська обл, Бориспільський р-н, с.Іванків, вул. Любарецька, 39
 • phone (067) 600-07-99
 • phone (099) 600-07-99
 • phone (073) 600-06-99
 • email info@posadka.com.ua
Графік роботи
 • scheduleПн-пт:9:00-18:00
 • scheduleСб:9:00-15:00

Чорна малина схожа на ожину, проте це різні рослини. Вони мають суттєві відмінності. Їхні ягоди мають свою визначальну характеристику. Чорна малина багата на антиоксиданти та інші корисні речовини, які попереджають розвиток багатьох захворювань, тому вживати її в їжу дуже корисно для здоров'я.

Сортова чорна малина досить вибаглива. Лежкість ягід низька, тому її практично не вирощують з комерційною метою. Кисло-солодкий смак плодів приваблює споживачів, тому продукції завжди знаходиться покупець. Купити саджанці чорної малини варто хоча б для того, щоби щорічно отримувати врожай на власній присадибній ділянці.

Особливості вирощування

Незалежно від сорту агротехніка вирощування чорної малини трохи відрізняється від стандартних заходів, які проводяться для цього виду ягідників. Чагарники мають добре розвинену кореневу систему, тому рослини добре переносять посуху. Саджанці чорної малини не вимагають частих поливів, тому вона вільно росте в дикій природі.

Однак для отримання високих урожаїв потрібно подбати про те, щоб ягідник добре перезимував. Для цього потрібні укриття пагонів, які будуть плодоносити наступного сезону. Не менш важливо своєчасно проводити обрізування, видаляючи старі гілки.

Догляд за ягідниками

Посадка живців проводиться звичайним способом. А для того щоб вони розвивалися, потрібно забезпечити необхідні умови. Чорна малина не переносить яскравого сонця, у результаті зменшується врожайність. Для цього її потрібно садити на притінених ділянках. Погано позначається на плодоношенні рясні поливи та дощі.

В іншому догляд полягає у своєчасному проведенні заходів:

 • видалення бур'янів;
 • розпушування ґрунту;
 • профілактичні обприскування для запобігання захворюванням;
 • знищення шкідників.

Чорна малина добре переносить будь-які погодні умови. Вона стійка до захворювань та шкідників. Усі зусилля потрібно докладати для отримання високих урожаїв. Ягоду можна використовувати для різних цілей. Пізніше цвітіння дає переваги садівникам: весняні заморозки не вплинуть на нирки.

Переваги покупки розсади в розпліднику

Перш ніж купити чорну малину, подбайте про те, щоб знайти надійних постачальників розсади. Якісний посадковий матеріал відповідає сортовим особливостям, добре приживається, дає рясні врожаї.

У нашому інтернет-магазині представлено продукцію, яка вирощувалась на власних плантаціях. Ми подбали про те, щоб споживач отримав саме те, що хоче виростити на своїй ділянці. Саджанці вирушають транспортною компанією до будь-якого населеного пункту України. Гарантуємо життєздатність розсади під час доставки.

Малина Блек Джевел (Black Jewel)

Артикул: 7210
  70 грн.
Товар закінчився

Малиновий Кумберленд

Артикул: 3901
  55 грн.
Товар закінчився

Чорна малина Брістоль

Артикул: 4764
  55 грн.
Товар закінчився
arrow_upward
Увійти Реєстрація
Кошик 0 позицій
на суму 0 грн.