Дерево саду

Контакти
 • place Україна, Київська обл, Бориспільський р-н, с.Іванків, вул. Любарецька, 39
 • phone (067) 600-07-99
 • phone (099) 600-07-99
 • phone (073) 600-06-99
 • email info@posadka.com.ua
Графік роботи
 • scheduleПн-пт:9:00-18:00
 • scheduleСб:9:00-15:00

Бажаєте урізноманітнити сад плодовими деревами різних видів та сортів? Якщо на ділянці мало місця або не хочеться возитися з великою кількістю саджанців, Дерево Сад – чудовий варіант. Кожна скелетна гілка рослини отримана щепленням відповідного сорту. Зазвичай поєднують кілька сортів яблунь, черешні, абрикоси, груші. шовковицю. Специфіка Дерева Сад у тому, що культура підщепи та щепи обов'язково повинна збігатися. Рослина може бути або насіннячковим, або кісточковим.

Саджанці Дерева Сад вирощують на приватних ділянках не лише для продажу, а й для себе. Переваги багатосортової культури:

 • економія місця - ви можете придбати багатий сад навіть в обмеженому просторі, посадивши всього кілька багатосортових саджанців;
 • різноманітність комбінації сортів – вибирайте будь-яке поєднання різних сортів плодової або ягідної культури: червоні та жовті яблука, біла та чорна шовковиця тощо;
 • тривале плодоношення - дуже часто плоди на деревах дозрівають нерівномірно. Іноді перший урожай припадає на середину літа, а пізні плоди дозрівають до глибокої осені. Все залежить від того, які це саджанці багатосортових дерев;
 • стійкість до морозів – сорти прищеплюють на зимостійку підщепу. Ризики вимерзання Дерева Сад майже мінімальні;
 • відмінні показники врожайності – цвітіння часто починається у різний час, за рахунок чого зменшується ймовірність не запилення квітів у похмуру погоду.

Це вагомі аргументи за те, щоб купити Дерево Сад та посадити його на своїй ділянці. Залишиться тільки вибрати хороший посадковий матеріал, посадити його за інструкцією та забезпечити належний догляд.

Правильне вирощування

Специфічних вимог до посадки немає. Саджанці плодових дерев Дерево Сад висаджують за аналогічною з моносортовими видами схемою. Процес виглядає так:

 1. Підготуйте посадкову яму, сформувавши на дні шар дренажу. Зверху насипте пісок, поживний ґрунт. Підготовку виконуйте за кілька тижнів до посадки.
 2. За добу опустіть багатосортові саджанці плодових дерев у розчин із стимулятором коренеутворення. Коренева система рослини повинна пролежати у суміші мінімум 12 годин.
 3. Почніть посадку рослини. Поставте саджанець у підготовлену яму, засипавши його корисною ґрунтосумішчю. Поруч обов'язково встановіть кілочок і акуратно зафіксуйте до нього стовбур дерева шматочком тканини.
 4. Рясно полийте рослину до ущільнення ґрунту.

Бажано накрити ствольне коло шаром мульчі. Підійде скошена трава, тирса. Мульчування запобігає швидкому випару вологи і захистить ділянку від активного зростання бур'янів.

Поради щодо догляду

Кожен саджанець Дерева Сад потребує уваги, як і будь-які інші плодові культури. Доглядайте їх таким чином:

 • під час тривалої спеки поливайте рослини щонайменше двічі на тиждень. При цьому вносьте достатню кількість води, щоб вона проникла углиб ґрунту до кореневої системи;
 • добрива використовуйте стандартні. Оскільки деякі види багатосортових дерев дозрівають у різний час, вони постійно відчувають нестачу поживних речовин. Якщо помітите, що плоди дрібнішають чи опадають, рослину потрібно удобрити;
 • щороку видаляйте сухі, пошкоджені гілки, що загущають крону. Причому зберігайте баланс між пагонами різних сортів. Не потрібно залишати одних гілок більше, інших менше. Кількість має бути приблизно рівною, інакше врожайність знизиться.

І пам'ятайте, що велике значення має початкова якість посадкового матеріалу. Намагайтеся купити багатосортові дерева з добрим потенціалом врожайності. У розпліднику «Посадка» представлені добірні саджанці, вирощені руками професіоналів. Вибирайте в каталозі товари, що сподобалися, порівнюйте ціни і оформлюйте замовлення. В Україні діє швидка доставка.

Абрикосовий сад (Петропавлівський, Цунамі, Вишневий стовп)

Артикул: 6198
  250 грн.
Товар закінчився

Абрикосовий сад

Артикул: 3541
  235 грн.
Товар закінчився

Груша дерево сад (Абат Фетель, Вікторія, Блюберн)

Артикул: 6643
  225 грн.
Товар закінчився

Груша дерево сад (Аббат Фетель, Еріка, Марія)

Артикул: 6994
  185 грн.
Товар закінчився

Груша дерево сад (Блюберн, Абат Фетель, Рікс)

Артикул: 6995
  225 грн.
Товар закінчився

Груша дерево сад (Вікторія, Вільямс Літній, Киргизька зимова)

Артикул: 6998
  185 грн.
Товар закінчився

Pear Tree Garden (Киргиз, Вікторія, Рікс)

Артикул: 6997
  220 грн.
Товар закінчився

Груша дерево сад (Марія, Вікторія, Вільямс літній)

Артикул: 6993
  185 грн.
Товар закінчився

Груша дерево сад (Микола Крюгер, Марія, Талгарська красуня)

Артикул: 6982
  185 грн.
Товар закінчився

Груша дерево сад (Листопадова, Киргизька Зимова, Таврійська)

Артикул: 7005
  185 грн.
Товар закінчився

Груша дерево сад (Ноябрська, Олімпік, Генерал)

Артикул: 7001
  220 грн.
Товар закінчився

Груша дерево сад (Лістопадня, Весільна, Вільямс Літній)

Артикул: 6996
  285 грн.
Товар закінчився
arrow_upward
Увійти Реєстрація
Кошик 0 позицій
на суму 0 грн.