Фунгицид Фридом к.с 100 мл Сімейний сад
- place Україна, Київська обл, Бориспільський р-н, с.Іванків, вул. Любарецька, 39
- phone (067) 600-07-99
- phone (099) 600-07-99
- phone (073) 600-06-99
- email info@posadka.com.ua
- scheduleПн-пт:9:00-18:00
- scheduleСб:9:00-15:00
- business_centerГотівковий розрахунок
- paymentБезготівковий розрахунок
- receiptНакладений платіж
- open_withНова Пошта
- local_phone(067) 600-07-99
- local_phone(099) 600-07-99
- local_phone(073) 600-06-99
Рабочее действующее вещество:
флуазинам, 200 г/л, диметоморф, 200 г/л
Препаративная форма:
концентрат суспензии
Период защитного действия:
4 недели
Упаковка:
10 мл, 100 мл
Классификация ВОЗ:
III класс (умеренно токсичен)
Основные преимущества SANO фунгицида
1. Лучшее соотношение активных действующих веществ и встроенный механизм предотвращения резистентности (комбинация с действующим веществом контактного действия).
2. Тройное действие даже при сильном развитии заболевания: профилактическая, лечебная, антиспорообразующая.
3. Высокий экотоксилогический профиль и уровень эффективности в защите растений от заболеваний оомицетной группы патогенов.
Фунгицид Фридом л.с
Контактное действующее вещество флуазинам защитного действия из группы разъединителей окислительного фосфорилирования в митохондриях. Окислительное фосфорилирование – один из важнейших компонентов клеточного дыхания грибов, а митохондрии иногда называют «клеточными электростанциями», так как они превращают молекулы питательных веществ в энергию в форме АТФ через процесс известный как окислительное фосфорилирование. Флуазин є унікальним ще тим, що проявляє активність проти широкого спектру грибів і має дуже низьку токсичність для ссавців, оскільки швидко метаболізується до безпечних сполук.
Системна діюча речовина диметоморф – ефективний компонент захисної та лікувальної дії, класу морфоліни. Морфоліни (похідні коричної кислоти) – клас малотоксичних та високоефективних фунгіцидів, одна з перших груп інгібіторів синтезу стеринів. Діюча речовина змінює природний морфогенез (формоутворення) клітинної грибної стінки – пригнічує (пригнічує, зупиняє). Молекула Диметоморф містить заміщений морфолін. Морфолін перешкоджає утворенню міцелію, а також блокує синтез ергостеролу, що спричиняє загибель клітини гриба.
Найвищий рівень захисту. Фітофтороз. Диметоморф запобігає розвитку збудника фітофторозу як на поверхні рослини, так і в її тканинах, дає тривалий профілактичний та лікувальний ефект. Вже через 1-2 години після обробки препарат повністю поглинається рослиною і знищує прониклий (стадія 2-3 діб ураження) міцелій гриба. Саме такий механізм гарантує надійний захист та зупинку вогнищ займання хвороби, коли вона вже почалася, але ще не виявила зовнішніх ознак на рослинах.
Найвищий рівень захисту. Мілдью. Поширення зооспор Peronospora viticola de Bary з первинних спорангіїв відбувається ранньою весною при температурі від +8°С та за наявності вільної вологи. Оптимальна температура +18-22°С. З одного спорангію виходить до 60 зооспор – носіїв первинної інфекції. Після однієї вологої ночі лише 20-50 маслянистих плям на листі винограду, що виникли в результаті первинної інфекції, може утворитися 100 тисяч вторинних маслянистих плям у радіусі 50 метрів від первинних ділянок зараження.
Захист на початку сезону. Завдяки тому, що у складі препарату Фрідом дві діючі речовини з різних класів та різного механізму дії, препарат має локальну та системну дію.
При обробці рослин препарат виявляє не тільки хороші захисні та лікувальні властивості, але має антиспоруляційну дію, запобігаючи подальшому поширенню захворювання.
Флуазин – пригнічує інфекцію (процес утворення зооспор) ззовні. Диметоморф проникає у рослинну тканину і розподіляється у ній акропетально. Це забезпечує надійний захист частин, які тільки ростуть та дають тривалий лікувальний та профілактичний ефект до 2 тижнів.
Захист у критичний період Наприкінці цвітіння, після опадіння оцвітини (ковпачків), молоді ягоди винограду особливо вразливі до мілдью. Саме в цей період особливо важливим є захист комбінованим фунгіцидом Фрідом.
Флуазин формує високо стійкі до дощу запаси діючої речовини на поверхні рослин, пригнічує вторинну інфекцію за допомогою блокування процесу утворення зооспор, формуючи апресорії та зупиняючи ріст та проникнення гіфів патогену всередину рослин. Крім того, саме наявність у формулі продукту хімічного класу ариламінопіридини, розширює спектр хвороб, що стримуються препаратом Фрідом, таких як чорна плямистість і краснуха винограду.
Диметоморф – попадая на поверхность растений после обработки, обеспечивает длительную защиту от заражения, но при этом часть действующего вещества глубоко (за 30 минут) проникает в ткани растения и распространяется трансламинарнно. Таким образом, за счет локально-системного действия, диметоморф останавливает милдью даже на стадии уже внутреннего развития болезни (через 1-2 дня после поражения).
Как узнать, что болезнь остановлено? Споры милдью (белый налет) сначала становятся бежевыми, а потом высыхают. Пораженный участок листа подсыхает до светло-коричневого цвета. Обычно эффект заметен через день, полностью болезнь отступает на 7-10 сутки.
Як дізнатися, що хворобу зупинено? Спори мілдью (білий наліт) спочатку стають бежевими, а потім висихають. Уражена ділянка листа підсихає до світло-коричневого кольору. Зазвичай ефект помітний через день, повністю хвороба відступає на 7-10 добу. Перевіримо?
диметоморф
Специфічна активність диметоморфу проти штамів збудників фітофторозу, стійких до феніламідів, обумовлена відмінним від феніламідів механізмом дії.
Найвищий рівень антирезистентності
Починаючи з 1989 року, у результаті щорічного моніторингу природних популяцій гриба Phytophthora infestans не виявлено жодного резистентного (стійкого) ізоляту до диметоморфу. Водночас Фрідом ефективно захищає насадження культур від стійких до феніламідів популяцій гриба.
Що стало поштовхом для створення sano фунгіциду – Фрідом?
Зниження ефективності або набута з роками висока резистентність патогенів до фунгіцидів групи феніламідів. До цієї групи відносять такі діючі речовини, як металаксил/мефеноксам, оксадиксил, інші. Фунгіциди цієї групи призначені в основному для захисту рослин від фітофторозу, несправжньої борошнистої роси (пероноспорозу) та інших ооміцетів та пітіозних кореневих гнилей. І саме феніламіди займали значний час дуже великий відсоток серед продуктів, на яких базувався захист від вищевказаних хвороб.
- Коментарі