Саджанці колоновидного абрикосу

Контакти
 • place Україна, Київська обл, Бориспільський р-н, с.Іванків, вул. Любарецька, 39
 • phone (067) 600-07-99
 • phone (099) 600-07-99
 • phone (073) 600-06-99
 • email info@posadka.com.ua
Графік роботи
 • scheduleПн-пт:9:00-18:00
 • scheduleСб:9:00-15:00

Колоновидний абрикос - хороша альтернатива знайомим сортам плодової культури. Маленькі витончені дерева помістяться навіть на скромній ділянці за рахунок особливої ​​форми крони. У таких рослин прямий стовбур. Від нього відходять короткі бічні гілки. Незважаючи на невеликі розміри абрикосу, фруктів на ньому формується чимало. Якщо вам хочеться вирощувати плоди для себе, а не на продаж, урожаю вистачатиме. Тим більше, що можна купити колоноподібну абрикосу в декількох екземплярах і посадити в саду стільки дерев, скільки потрібно.

Посадка: що потрібно знати

Плодова культура любить сонце, і за поганого освітлення плодів менше. Насамперед виберіть під саджанці колоновидного абрикоса таку ділянку, де рослині буде комфортно. Відсутність протягів та холодного вітру – ще одна умова успішного вирощування. Простежте також за рівнем ґрунтових вод. Не варто висаджувати сорти колоновидних абрикосів там, де волога застоюється. У подібних умовах дерево може занедужати і навіть загинути.

Яму для посадки по можливості готуйте з осені. Зробіть лунку розміром 60х70 см, на дні сформуйте дренаж із керамзиту або щебеню. Після – внесіть деревну золу або мінеральні підживлення: сечовину, суперфосфат, калійну селітру. Верхній шар ґрунту перемішайте з перегноєм та піском і насипте в яму.

У день посадки в лунці зробіть поглиблення і поставте вертикально саджанець. Присипте його землею так, щоб коренева шийка височіла на 5 см від поверхні ділянки. Далі полийте рослину і після вбирання вологи сформуйте шар мульчі.

Порада. Для кращої приживаності колоновидного абрикосу коріння можна замочити в розчині марганцевого калію або стимулятор. Після цього потрібно трохи вкоротити коріння і вмокнути в глиняну бовтанку .

Правила догляду

Колоновидний абрикос відмінно реагує на турботу, причому специфічних вимог до догляду немає. Дотримуйтесь звичайних рекомендацій:

 1. Весна . У березні стартує комплексна профілактика хвороб та шкідників. Колоновидний абрикос і ґрунт біля нього обробляють безпечними пестицидами, після чого потрібно підгодувати рослину мінеральними засобами. Починається помірний полив.
 2. Літо . У спекотний сезон важливо своєчасно поливати колоноподібний абрикос та видаляти бур'яни. Час також вносити другу частину підживлення. Це має бути засіб з калієм та фосфором у складі.
 3. Осінь . Після завершення вегетації колоновидного абрикоса потрібно виконати формуючу обрізку. Зробіть коротше бічні гілки, якщо вони є. Перед настанням холодів варто також внести калійне підживлення.
 4. Зима . Утеплюйте дерево нетканим матеріалом по довжині ствола. Особливо знизу. Можна додатково сформувати в приствольному колі шар, що мульчує, який захистить кореневу систему.

Такі прості дії допоможуть виростити здоровий великоплідний абрикос колоновидний з відмінним потенціалом плодоношення.

Магазин для садівників та дачників

У нашому каталозі представлені різні сорти колоноподібних абрикосів та інших колоновидних дерев . Переглядайте пропозиції та вибирайте саджанці, які подобаються. Якщо потрібно, менеджер проконсультує щодо посадки та умов співробітництва. Набирайте вказаний номер.

Абрикос колоновидний Первайс

Артикул: 16973
  175 грн.
Товар закінчився

Абрикос колоновидный Голд

Артикул: 47738
  175 грн.
Товар закінчився

Абрикос колоновидний Зоряний

Артикул: 16938
  180 грн.
Товар закінчився

Абрикос колоновидний Принц Март

Артикул: 5897
  175 грн.
Товар закінчився

Абрикос колоновидний Санні

Артикул: 16972
  175 грн.
Товар закінчився
arrow_upward
Увійти Реєстрація
Кошик 0 позицій
на суму 0 грн.