Аґрус на штамбі

Контакти
  • place Україна, Київська обл, Бориспільський р-н, с.Іванків, вул. Любарецька, 39
  • phone (067) 600-07-99
  • phone (099) 600-07-99
  • phone (073) 600-06-99
  • email info@posadka.com.ua
Графік роботи
  • scheduleПн-пт:9:00-18:00
  • scheduleСб:9:00-15:00

Сучасна різноманітність ягідних чагарників дуже велика. І йдеться не про нові види культур, а більше про форми рослин. Наприклад, замість звичного агрусу багато садівників вважають за краще висаджувати штамбовий. Він є невеликим деревом, у якого немає розлогої широкої крони. Від одного ствола відходять дрібні гілки, і на них формуються ягоди. Агрус на штамбі займає менше місця, ніж звичайні сорти, тому поміститься навіть у невеликому саду. Рослини можна висаджувати звичним чином чи формувати цікаві штамбові посадки. Головне тільки купити аґрус на штамбі гарної якості та посадити його відповідно до агротехніки вирощування.

Що потрібно знати про посадку

Вважається, що аґрус на штамбі вирощувати навіть простіше, ніж звичайний. Але все одно потрібно підібрати для рослин відповідну ділянку. Для отримання хорошого врожаю необхідно посадити саджанці на легкому, пухкому і добре дренованому грунті. Загалом рослини зростатимуть практично на будь-яких ґрунтах. Головне, щоб не було застою води.

Для аґрусу також краща легка півтінь. Він не терпить палючих сонячних променів, але разом з тим все одно потребує освітлення. Так що постарайтеся вибрати під штамбовий аґрус ділянку з невеликою тінню в полуденний годинник.

На постійне місце висаджують саджанці з відстанню в ряду не менше 1 метра і з міжряддями приблизно 2 метри. Будь-які штамбові рослини потребують постійної опори, тому при посадці до кожного екземпляра встановлюйте міцний кілочок. Наприкінці рослини добре полийте водою. Пристовбурне коло можна замульчувати, щоб волога менше випаровувалась, а бур'яни росли ті так активно.

Основні моменти догляду за насадженнями

Штамбовий аґрус невибагливий, так що доглядати його простіше простого. Ось кілька основних моментів:

  1. Полив. Рослина не любить надлишок води, але й пересушений ґрунт йому не подобається. Намагайтеся дотримуватись оптимальної вологості грунту. У посуху достатньо 1 або 2 поливу на тиждень із розрахунку 3-4 відра води під кожен кущ. Зберігати помірну вологість допоможе регулярне мульчування штамбового аґрусу.
  2. Підживлення. Якщо під час посадки вносилися добрива, у перші кілька років можна забути про цю процедуру. Далі з весни і до завершення цвітіння удобрюйте штамбовий аґрус поживними мінеральними комплексами. У період зав'язування плодів та до осені вносите добрива з калієм та фосфором у складі.
  3. Обрізання. Виконуйте санітарне видалення гілок після збирання врожаю. Це сухі, пошкоджені пагони і ті, що старші 3-4 років.

Агрус на штамбі демонструє відмінну стійкість до морозів. Необов'язково накривати його на зиму. Достатньо перед настанням холодів добре полити кущі.

Вибирайте якісний посадковий матеріал

У нашому інтернет-магазині представлено широкий асортимент саджанців плодово-ягідних культур та інших насаджень. Ви якраз хотіли купити штамбовий аґрус? Пропонуємо продукцію власного вирощування та від надійних виробників. Доставка товару діє не тільки у Києві, а й решті України. Якщо виникнуть питання, ми детально проконсультуємо.

Аґрус штамбовий Берил

Артикул: 16852
  165 грн.
шт

Аґрус штамбовий Безшипний

Артикул: 6473
  155 грн.
Товар закінчився

Аґрус штамбовий Зелений дощ

Артикул: 3618
  145 грн.
Товар закінчився

Аґрус Штамбовий Каменяр

Артикул: 16853
  145 грн.
Товар закінчився

Аґрус штамбовий Джерело

Артикул: 4769
  145 грн.
Товар закінчився

Аґрус штамбовий Серенада

Артикул: 7333
  145 грн.
Товар закінчився

Аґрус штамбовий Чорна крапля

Артикул: 6474
  145 грн.
Товар закінчився
arrow_upward
Увійти Реєстрація
Кошик 0 позицій
на суму 0 грн.