Кумкват Нагами
- place Україна, Київська обл, Бориспільський р-н, с.Іванків, вул. Любарецька, 39
- phone (067) 600-07-99
- phone (099) 600-07-99
- phone (073) 600-06-99
- email info@posadka.com.ua
- scheduleПн-пт:9:00-18:00
- scheduleСб:9:00-15:00
- 175 грн. від 1 шт
- 140 грн. від 5 шт
- 120 грн. від 10 шт
- 100 грн. від 50 шт
- business_centerГотівковий розрахунок
- paymentБезготівковий розрахунок
- receiptНакладений платіж
- open_withНова Пошта
- local_phone(067) 600-07-99
- local_phone(099) 600-07-99
- local_phone(073) 600-06-99
Кумкват сорту Нагамі – один із найпопулярніших сортів кумкватів завдяки високій урожайності та великим, красивим плодам з високими смаковими якостями. Дерево росте повільно, щорічний приріст становить до 25-30 см, крона дуже декоративна, густа, округла з численними щільними вічнозеленими листками. Його також можна зустріти під назвою кінкан овальний завдяки подовженій формі плоду. Плодоношення відбувається кількома хвилями протягом року, серед цитрусових рослин кумкват є найбільш морозостійким.
Квіти кумквата Нагамі – білі та ароматні, схожі на квіти інших цитрусових. Колір шкірки та текстура плоду нагадують апельсин, а розмір – велику оливку. Солодка шкірка за смаком контрастує з кислою соковитою м’якоттю з лимонним ароматом. Деревце виростає до 160 см у висоту, сила росту повільна.
Як і більшість кімнатних цитрусових дерев, кумквати вимогливі до освітлення та тепла. Важливо знати, що бутонізація, цвітіння та зав’язування плодів найкраще відбуваються при середній температурі повітря та ґрунту +17-20°C.
У літній та весняний періоди рослину потрібно ховати від прямих денних та ранкових сонячних променів. Ідеальним місцем для вирощування буде південно-східне вікно.
Поливають кімнатний кумкват рясно після того, як просохне верхній шар ґрунту на 5-6 см – через день або два, у спекотні дні – щодня, у холодні похмурі дні – помірно, обов’язково перевіряйте ґрунт. Восени та взимку частота поливу залежить від температури повітря; при прохолодному утриманні полив рідкісний, після ретельного просушування землі. Проте не варто надмірно пересушувати землю до стану пилу – почнеться всихання та опадання листя, зав’язей, плодів. Не слід забувати, що від надлишку вологи рослини гинуть. Тому важливо, щоб ґрунт був пухким, а полив відрегульовано так, щоб земля після поливу просихала протягом 4-5 днів, але не довше.
Вологість повітря: кумквати бажано обприскувати влітку, у сухі спекотні дні, а якщо вони знаходяться взимку в приміщенні з центральним опаленням, обприскування також проводять узимку два-три рази на день. Якщо у кімнаті гаряча батарея, накривайте її вологим рушником.
Молоді рослини потребують щорічної пересадки за потреби, якщо коренева система щільно обплела контейнер. У цьому випадку достатньо замінити верхній шар ґрунту в горщику – він виснажений та часто перенасичений нерозчинними солями. Плодоносні деревця пересаджують не частіше одного разу на 2-3 роки. Пересадка проводиться перед початком росту.
- Коментарі