Насіння фіалки
- place Україна, Київська обл, Бориспільський р-н, с.Іванків, вул. Любарецька, 39
- phone (067) 600-07-99
- phone (099) 600-07-99
- phone (073) 600-06-99
- email info@posadka.com.ua
- scheduleПн-пт:9:00-18:00
- scheduleСб:9:00-15:00
По своєму посіву та догляду, фіалка дуже схожа з такими рослинами, як настурція, мак, мальва та маргаритка. Незважаючи на те, що кожна з них має свої незначні особливості, загалом ці квіти дуже неупереджені та невибагливі до ґрунту. Саме тому вони такі популярні в Україні. Як правильно і коли саме варто висаджувати фіалку, щоб вона встигла порадувати вас на літній клумбі? Про це далі.
Висаджування
Насіння фіалки можна садити у відкритий ґрунт або спочатку висадити розсаду. Розмножується рослина вегетативно та насінням.
Перший спосіб посадки проводиться наприкінці квітня – травні, коли немає загрози морозам та холодам, і земля досить тепла. На розсаду садять наприкінці лютого – березні.
Якщо ви хочете, щоб фіалка зацвіла вже в рік посадки, краще висадити її в касети або окремі контейнери із землею на розсаду. Для нього варто трохи поглибити насіння, полити, не заливаючи, та поставити лоток на сонячне місце без протягів. Зробити парниковий ефект. Коли рослина виростить до 10-15 см, її можна спокійно висаджувати у ґрунт. Однак робити це потрібно лише коли минула загроза весняних заморозків.
У відкритий ґрунт садять фіалки насінням у травні, на початку червня. Для того, щоб не поєднати молоді паростки фіалки, варто відзначити місця посадки. Фіалка любить півтінь, проте підійдуть місця з непрямими сонячними променями.
Догляд
Рослина не просто дуже гарна і невибаглива. Не потребує частого поливу, якщо у вас немає посушливих літніх часів. Достатньо вчасно полоти бур'яни та розпушувати землю. Добрива вносити тільки при мізерному багатстві ґрунту. Деякі садівники мульчують землю, зберігаючи в ній повітря та дозволяючи менше рости бур'янам.
Фіалка може бути одно і багаторічна, все залежить від сорту. Якщо ви обрали багаторічний сорт, то не варто розраховувати, що в перший рік посадки рослина дасть рясні та повноцінні квіти. Зазвичай саме у цей період закріплюється коренева система. А ось однолітки будуть цвісти того ж року.
Ґрунт не варто перенасичувати добривами. Фіалка це не любить. Не потрібно також заливати квіти. Достатньо дотримуватися золотої середини.
Якщо ви використовуєте вегетативне розмноження, то це потрібно спочатку літа, до цвітіння. Акуратно відокремте паростки від куща і пересадіть, поливаючи спочатку, поки фіалка не приживеться.
Купити насіння фіалки можна на нашому сайті. Зверніть увагу, скільки видів рослини тут запропоновано. Можете сміливо вибирати одразу кілька сортів. Вони будуть чудово поєднуватись на вашій клумбі. Можна підібрати різні колірні рішення та обіграти їх з іншими рослинами. Звертайтесь! Завжди раді новим клієнтам.
Насіння Фіалка Садова Дворічна Швейцарський Гігант Жовтий 0,1г, Seedera
- Упаковка
- 0.1г
Насіння Фіалка Садова Дворічна Швейцарський Гігант Рожевий 0,1г, Seedera
- Упаковка
- 0.1г
Насіння Фіалка Садова Дворічна Швейцарський Гігант Суміш 0,1г, Seedera
- Упаковка
- 0.1г
Насіння Фіалка Садова Дворічна Швейцарський Гігант Фіолетовий 0,1г, Seedera
- Упаковка
- 0.1г
Насіння Фіалка Садова Дворічна Швейцарський Гігант Чорний 0,1г, Seedera
- Упаковка
- 0.1г
Насіння Фіалка Садова Швейцарський Гігант Адоніс 0,1г, Seedera
- Упаковка
- 0.1г
Насіння Фіалка садова Швейцарський гігант жовто-червоний 0.1 г, SeedEra
- Упаковка
- 0.1г
Насіння Фіалка садова Швейцарський гігант Скарлет 0.1 г, SeedEra
- Упаковка
- 0.1г
Фіалка Садова Швейцарський Гігант Синє насіння (0.1гр)
- Упаковка
- 0.1г
- Сила росту
- 15-20см
Насіння Фіалка Садова Дворічна Швейцарський Гігант Дуо Суміш 0,1г, Seedera
- Упаковка
- 0.1г