Насіння вербени

Контакти
  • place Україна, Київська обл, Бориспільський р-н, с.Іванків, вул. Любарецька, 39
  • phone (067) 600-07-99
  • phone (099) 600-07-99
  • phone (073) 600-06-99
  • email info@posadka.com.ua
Графік роботи
  • scheduleПн-пт:9:00-18:00
  • scheduleСб:9:00-15:00

Насіння вербени: опис, купити найкращі сорти квітів
Вербена - декоративна рослина, популярна серед садівників завдяки своєму красивому листя і яскравим великим суцвіттям. Вирощування вербени з насіння - це дуже цікавий процес, який може принести вам барвисті квіти і ароматні зони в саду. Основні кроки вибору сортів, необхідні умови для швидкого росту квітів, а також познайомимося з деякими популярними сортами.

Вибір насіння вербени:

Перший крок до успішного вирощування насіння вербени - правильний вибір насіння. Вони доступні в різних варіантах, включаючи різні кольори, форми і висоти. Обирайте насіння відомих виробників з доброю репутацією. Зверніть увагу на характеристики сорту, щоб підібрати вербену, відповідну вашим вимогам.

Підготовка ґрунту для вирощування вербени:

Вербена віддає перевагу сонячним місцям і легкому, добре дренованому грунту. Перед посівом підготуйте грунт, додавши компост чи перегной для поліпшення родючості. Переконайтеся, що грунт достатньо теплий, перш ніж приступати до посіву.

Посів насіння вербени в Україні:

Насіння вербени найкраще сіяти весною або ранньому літі. Посів проводиться на поверхні грунту, а потім слабко припудрюється тонким шаром грунту. Відстань між насінням повинна бути достатньою для подальшого росту рослин.

Догляд за розсадою вербени:

Після появи розсади переконайтеся, що рослини отримують достатньо світла і вологи. Підтримуйте грунт вологим, уникайте переуволаження, щоб уникнути гнилі коренів. Поступово звикаючи розсаду до сонячного світла, починаючи з коротких періодів, поступово збільшуйте час.

Пересадка вербени в грунт на відкритому повітрі:

Коли розсада виросте і зміцніє, можна її пересаджувати в грунт. Дотримуйтеся рекомендацій щодо відстані між рослинами, щоб уникнути їхньої перенаселеності. Пересаджуйте вербену в прохолодний час доби, щоб зменшити стрес для рослин.

Популярні сорти насіння вербени:


Verbena bonariensis: Цей сорт відомий своїми високими стеблами і дрібними, фіолетовими квітами. Він чудово виглядає в садах і на клумбах.

Verbena rigida: Цей сорт відрізняється компактним ростом і великими суцвіттями різноманітних кольорів. Ідеально підходить для створення килимових клумб.

Verbena hybrida: Цей гібрид пропонує широкий спектр кольорів і форм квітів. Він має відмінну стійкість до хвороб і довгий період цвітіння.

Насіння вербени поштою пропонує великий вибір, якісну упаковку і швидку відправку замовлених рослин - це захоплюючий і корисний процес, який приведе до створення барвистого та живописного куточка в вашому саду. Дотримуйтеся рекомендацій з догляду за рослинами, і ви отримаєте обильне цвітіння і радість від створення красивого ландшафту.

Насіння Вербена гібридна Яскрава суміш 0.2 г, Seedera

Артикул: 48447
  10 грн.
Товар закінчився
arrow_upward
Увійти Реєстрація
Кошик 0 позицій
на суму 0 грн.