Пізні сорти агрусу

Контакти
  • place Україна, Київська обл, Бориспільський р-н, с.Іванків, вул. Любарецька, 39
  • phone (067) 600-07-99
  • phone (099) 600-07-99
  • phone (073) 600-06-99
  • email info@posadka.com.ua
Графік роботи
  • scheduleПн-пт:9:00-18:00
  • scheduleСб:9:00-15:00

Агрус - одна з найулюбленіших культур у садівників. В Україні чудові умови для розвитку цього плодово-ягідного чагарника , тому з вирощуванням практично не виникає проблем. Ще плюс у тому, що видів рослин дуже багато. Наприклад, можна посадити пізній аґрус і збирати врожай тоді, коли інших ягід практично немає. Такі сорти висаджуються звичним чином. Якщо ви вже раніше мали справу з культурою, жодних труднощів із процесом посадки не буде. А для тих, хто планує купити пізній аґрус вперше, є корисні рекомендації щодо вирощування.

Основні нюанси посадки

Насамперед необхідно підібрати під аґрус оптимальне місце. Йому підійде сонячна ділянка на невеликому піднесенні чи рівнині. Головне, щоб місце було захищене від холодних північних та східних вітрів. Оптимальна реакція ґрунту - нейтральна або слабокисла. Пізні сорти агрусу чудово ростуть на суглинистих, піщаних, супіщаних та глинистих ґрунтах. Таким чином, вирощувати чагарник можна практично будь-де.

Перед посадкою саджанців ділянку перекопують, ретельно видаляючи із землі коріння бур'янів. Потім необхідно вирівняти поверхню ґрунту граблями та розбити грудки. Посадковими ямами прийнято займатися за кілька тижнів до посадки. Це потрібно для того, щоб земля встигла осісти. Ями роблять глибиною і шириною по 50 см. Верхній родючий шар грунту змішують з гноєм, що перепрів, сірчистим калієм і суперфосфатом. Такий поживний грунт суміш забезпечить рослини корисними речовинами на кілька років вперед після посадки.

Між чагарниками потрібно залишати відстань в 1-1,5 м. Між рядами воно збільшується до 3 м. Висаджуючи пізній аґрус, звертайте увагу на положення його кореневої шийки. Вона повинна бути трохи вище поверхні грунту.

Як доглядати за рослинами

Пізні сорти аґрусу потребують майже тих самих процедурах, як і інші види ягідної культури. Це:

  • полив – молоді рослини зволожують раз на тиждень до вкорінення. Важливо вносити стільки води, щоб грунт був мокрим на глибині не менше 40 см. Поливайте рослини прямо під корінь;
  • розпушування та мульчування - щоб кисень проникав до коренів аґрусу, потрібно регулярно розпушувати ґрунт. Мульчування допоможе утримувати вологу;
  • удобрення — якщо вносили підживлення під час посадки, у перші роки ця процедура не знадобиться. Далі щорічно намагайтеся використовувати мінеральні та органічні добрива.

Агрус також потребує обрізки. Формуйте правильну крону, видаляйте заражені, сухі гілки та малопродуктивні пагони. Якщо крона буде занадто великою, коренева система зможе забезпечити її життєдіяльність.

Все є в інтернет-магазині «Посадка»

У нас ви зможете придбати аґрус, а також інші рослини. Продаємо саджанці, які вирощуємо власноруч у своєму розпліднику. Замовляйте потрібну кількість посадкового матеріалу, і ми відправимо посилку до будь-якого населеного пункту України.

Аґрус Червоний Схід

Артикул: 3622
  65 грн.
шт

Крыжовник Нежный

Артикул: 48743
  60 грн.
шт

Аґрус Серенада

Артикул: 5413
  60 грн.
шт

Аґрус Сніжана

Артикул: 3619
  60 грн.
шт

Аґрус Чорномор

Артикул: 3566
  65 грн.
шт

Аґрус Фініковий

Артикул: 7361
  60 грн.
Товар закінчився
arrow_upward
Увійти Реєстрація
Кошик 0 позицій
на суму 0 грн.