Поліетиленові пакети

Контакти
  • place Україна, Київська обл, Бориспільський р-н, с.Іванків, вул. Любарецька, 39
  • phone (067) 600-07-99
  • phone (099) 600-07-99
  • phone (073) 600-06-99
  • email info@posadka.com.ua
Графік роботи
  • scheduleПн-пт:9:00-18:00
  • scheduleСб:9:00-15:00

Які поліетиленові пакети. Великий асортимент від "Posadka"

Функціонування та розвиток успішного підприємства пов'язане з якісною упаковкою. Кожен покупець бажає отримати товар у практичній, красивій та міцній упаковці, навіть якщо йдеться про найпростіший поліетиленовий пакет? Тому зазвичай потрібно мати на складі велику кількість різної упаковки. Ми пропонуємо купити поліетиленові пакети оптом від виробника за найвигіднішими цінами. Ми надаємо доставку замовлень по всій Україні у максимально швидкі терміни.
Де ви можете купити пакети поліетиленові зі складу чи на замовлення?

Сьогодні поліетиленова упаковка є однією з найпопулярніших. Широкий асортимент пакувальних товарів, який ми пропонуємо в каталозі нашого інтернет-магазину, складається з найкращих товарів, пропонуємо найпопулярніші та затребувані види пакетів: майки, Zip-Lock, пакети без ручок, пакувальні пакети, харчові пакети, сміттєві пакети які відрізняються своєю формою, різними розмірами, щільністю та якістю матеріалів, кольором та вантажопідйомністю.

Продаж пакетів проводиться як дрібними, так і великими оптовими партіями, що значно розширює коло наших клієнтів. Ними можуть бути великі супермаркети, виробники різної продукції, приватні підприємці, невеликі торгові точки.
Поліетиленові пакети - основні характеристики

прості та зручні у щоденному використанні.
практичні, міцні та надійні.
можливість вибрати за місткістю.
великі та маленькі, легкі та компактні.

В основному пакети застосовують для упаковки практично всіх видів товарів та продуктів харчування. Вони екологічно чисті, довговічні не шкідливі здоров'ю під час використання і добре справляються з усіма покладеними ними завданнями. Такі пакети несприйнятливі до впливу кліматичних факторів потрапляння жирів, вологостійкі, тому вони здатні добре забезпечити безпеку та якість продуктів.
Види поліетиленових кульків Виготовляються у рулонах на картонному манжеті. Їх використовують у магазинах на стійках самообслуговування вони підходять для швидкого, простого та зручного пакування товару.

“Майка” Один із найпопулярніших видів поліетиленових пакетів використовується для зручного використання ці пакети мають ручки, що сприяє затребуваності підвищує попит на пакети такого типу у всіх сферах упаковки та торгівлі.
Пачки. Головна відмінність цих пакетів тому, що вони між собою не з'єднуються, тому виймати їх дуже просто. Європласти. Це найзручніші пакети, головна відмінність їх у тому, що їх потрібно діставати через отвір, розташований у центрі пачки.

Чому різна ціна поліетиленових пакетів?

Влияет на стоимость как пищевых полиэтиленовых пакетов так и других категорий обычно количество изделий в одной упаковке, также от размера упаковки, качества, толщины и типа плотности материала из которого изготовлены пакеты. Купить полиэтиленовые пакеты оптом и в розницу вы можете в нашем интернет-магазине Posadka.

arrow_upward
Увійти Реєстрація
Кошик 0 позицій
на суму 0 грн.