Повстяна вишня
- place Україна, Київська обл, Бориспільський р-н, с.Іванків, вул. Любарецька, 39
- phone (067) 600-07-99
- phone (099) 600-07-99
- phone (073) 600-06-99
- email info@posadka.com.ua
- scheduleПн-пт:9:00-18:00
- scheduleСб:9:00-15:00
Хочете посадити цікаву рослину в саду, яка б не тільки чудово цвіла, а й мала смачні плоди? Повстяна вишня – прикраса будь-якого саду або палісадника. Вона дуже гарно цвіте! Любить півтінь і дарує незвичайні шорсткі плоди, з приємною кислинкою. Цей чагарник був привезений з Китаю. І став в Україні справжнім весняним святом. Ще яким корисним! Як її садять, що варто знати про вирощування, які сорти бувають - про це докладніше.
Технологія посадки саджанців
Цікаво, що повстяна вишня за своїми біологічними характеристиками ближче не до звичної нам вишні чи сакури. Вона схожа на сливу і навіть абрикосу. Хоча на смак вона трохи нагадує і сливу, і абрикос, і вишню. Словом, чагарник унікальний не лише як декоративний живий елемент вашого саду, а й як незвичайна ягода: ароматна та смачна. Її можна використовувати для приготування їжі, а також їсти у сирому вигляді.
Саджанці повстяної вишні краще садити в півтіні. Це її ідеальне місце для зростання в Україні. У грунті вона не вибаглива, також не схильна до хвороб, якими страждають більшість садових дерев.
Яма для посадки може бути невеликою. Достатньо викопати 50 см. Туди варто помістити саджанець, попередньо обрізавши його. Рослина зі зростанням викине багато гілок. Зазвичай росте розгонистим чагарником або невеликим за розмірами деревцем. Хоча «зростання» може досягати 2 метрів. Садити краще напровесні, після заморозків. Хоча практикують і осінню посадку чагарника. На дно ями можна покласти дренаж (не обов'язкова вимога), вперше удобрити перегноєм або універсальним добривом, вчасно поливати і обрізати старі гілки.
Обрізають повстяну вишню не щороку, як решта садових дерев. Перше обрізування має бути через 3 роки після посадки. Далі варто дивитися на активність росту та розміри куща. Якщо вам необхідно обрізати дорослий чагарник для садового декору, можете сміливо обрізати його. Вишня від цього не постраждає.
Вирощування та догляд
Рослина невибаглива. Однак така декоративна вишня не дуже любить перепади температур. Через це гілки можуть гинути. Тоді варто обрізати відмерлі частини і формувати кущ на власний розсуд.
Вишню за сильної спеки потрібно поливати. Добриво зазвичай вноситься один раз на рік для підтримки зростання. Інших особливих умов їй не потрібне. Вишня чудово плодоносить. Деякі сорти можуть за рік приносити до 10 кг ягід!
Купити вишню повстяну можна на нашому сайті за прийнятною ціною. Тут ви знайдете сорти з жовтими та червоними плодами, які трохи відрізнятимуться на смак. Це Альба Плена, Аліса, Наталі та інші. Вибирайте сорт на свій смак та дизайнерські уподобання. І пам'ятайте: вишню можна пересаджувати живцями. Деякі сорти зростають від плодів. Приємного садівництва! Звертайтесь!
Вишня повстяна Snovit
- Вік
- 3 роки
- Контейнер
- р9
- Мін. температура
- -28°C
- Вид саджанця
- саджанець
Вишня залізиста Альба Плена
- Розмір, саджанці
- 30-50см
- Вік
- 2 роки
- Сила росту
- велика
- Мін. температура
- -30°C
Вишня повстяна Аліса
- Запилення
- перехресне
- Сила росту
- 1.5м
- Вага плодів
- 3-5г
- Стійкість до хвороб
- стійкий
Вишня повстяна Наталі
- Запилення
- перехресне
- Сила росту
- 1.5м
- Вага плодів
- 3-5г
- Стійкість до хвороб
- стійкий