Ранні сорти абрикосу
- place Україна, Київська обл, Бориспільський р-н, с.Іванків, вул. Любарецька, 39
- phone (067) 600-07-99
- phone (099) 600-07-99
- phone (073) 600-06-99
- email info@posadka.com.ua
- scheduleПн-пт:9:00-18:00
- scheduleСб:9:00-15:00
Ранні сорти абрикос – радість дитинства та справжня скарб вітамінів для всіх любителів цих ароматних фруктів. Вони рано встигають: в Україні це може бути початок червня; швидко приносять плоди: у середньому молоде дерево починає народити вже через 2-3 роки після висаджування; мають високу ціну: корисно тим, хто планує займатися садівництвом професійно.
До того ж, абрикос ранній встигає відцвісти до того, як решта дерев – сливи, груші – піддаються хворобам, таким як моніліоз. Словом, дерево обов'язково має бути у вашому саду. Як же його садити?
Технологія посадки саджанців та вирощування
Технологічно процес висаджування ранніх сортів мало чим відрізняється від пізніх. Вам потрібно вибрати тепле, сонячне, захищене від протягів і води, що стоїть. Перед тим можна скопати ділянку. Яма риється стандартна для цих дерев: приблизно 70 см завглибшки завширшки. Не рийте дрібні ямки! Дерево не зможе пробиватися слабким корінням у твердий ґрунт! Потім лягає дренаж. Саджанці раннього абрикосу можна попередньо не замочувати у спеціальних розчинах чи воді. Якщо ж ви скрупульозно підходите до процесу – вам допоможе засіб «Корневін». Просто акуратно опустіть стовбур у яму, на дно якої можна насипати дренаж. Коренева шийка в ідеалі повинна бути на відстані 5 см від ґрунту.
Земля: це може бути чорнозем чи суглинки. Ранній абрикос, на відміну від пізнього абрикоса, рекомендують висаджувати все ж таки навесні, для нашої смуги - це березень-квітень. Краще уникнути весняних заморозків і посадити дерево трохи згодом, але не в розпал спеки.
Не забувайте рясно поливати дерево, позбавлятися бур'янів і удобрювати хоча б раз на рік. Можна довкола ями зробити півметрове заглиблення із землі навколо стовбура, щоб при поливі вода затримувалася біля дерева.
Догляд
Доглядати абрикос просто: вчасно поливати, удобрювати і робити обрізку. Слідкуйте восени за гілками і обрізайте молоді погони, які ростуть вертикально і не дають сформувати дерево. При появі захворювань (а ранні сорти більше їм схильні) обробіть абрикос необхідним препаратом.
Формування крони – надзвичайно важлива справа. Тут головне не пропустити час і зробити це у перші роки життя абрикосу. При висадженні можна сміливо залишити 70-80 см від кореневої шийки. Потім можна залишити 3 і більше бічних гілок. Не бійтеся обрізати зайве: у цей період дереву важливо закріпити кореневу систему. Пізніше це дасть свій результат. При зростанні дерева обрізайте гілки так, щоб утворилося чашоподібна форма (або інша - зручна вам0. Це дозволить гілкам рости горизонтально і низько плодоносити).
Абрикос: ранні сорти
На сайті ви зможете вибрати та купити всілякі сорти абрикос, такі як:
- "Космос";
- "Кармен Топ";
- "Лескорі";
- «Вондер Кіт» та багато інших.
Вибирайте сорт на свій смак і поспішайте висадити дерево, яке подарує вам гарний урожай та наситить надзвичайно корисним та ароматним фруктом!