alarm_on
Пн-пт: 9:00-18:00
alarm_on
Сб: 9:00-15:00
Троянда чайно-гібридна Капучіно
Контакти
- place Україна, Київська обл, Бориспільський р-н, с.Іванків, вул. Любарецька, 39
- phone (067) 600-07-99
- phone (099) 600-07-99
- phone (073) 600-06-99
- email info@posadka.com.ua
- scheduleПн-пт:9:00-18:00
- scheduleСб:9:00-15:00
Способи оплати
Способи оплати
- business_centerГотівковий розрахунок
- paymentБезготівковий розрахунок
- receiptНакладений платіж
- open_withНова Пошта
- local_phone(067) 600-07-99
- local_phone(099) 600-07-99
- local_phone(073) 600-06-99
Троянда чайно-гібридна Капучіно — популярний сорт, який відрізняється привабливим ніжним і рідкісним забарвленням квіток, рясним та повторним цвітінням, чудово підходить для зрізання. Бутони бокаловидної форми, густомахрові, діаметром 8–10 см, розкриваються дуже повільно. Відтінок варіюється від жовто-кавового до кремового та рожевого.
Кущ компактний, заввишки всього 50–70 см, з густим глянсовим темно-зеленим листям. Аромат легкий, солодкий, з нотками малини. Троянда не вигорає на сонці та не боїться рясних дощів. Стійкість до хвороб і морозів — вище середньої. Саджанці троянди Капучіно віддають перевагу сонячним ділянкам, добре ростуть на родючих, пухких ґрунтах із помірним поливом.
| Вік | 2 роки |
| Контейнер | тубус |
| Підщепа | шипшина |
| Сила росту | 50-70см |
| Мін. температура | -23°C |
| Вид саджанця | щеплений |
| Стійкість до хвороб | середня |
| Аромат | слабкий |
| Розмір квітки | 10-12см |
| Цвітіння | рясна |
- Коментарі
Завантаження коментарів...
Троянда чайно-гібридна Мандала
Артикул: 58850
145 грн.
шт
- Контейнер
- тубус
- Мін. температура
- -25°C
- Вид саджанця
- саджанець
- Стійкість до хвороб
- стійкий
Троянда чайно-гібридна Гочта (Gotcha)
Артикул: 58848
145 грн.
шт
- Контейнер
- тубус
- Мін. температура
- -25°C
- Вид саджанця
- саджанець з грудкою
- Стійкість до хвороб
- стійкий
