Саджанці фейхоа

Контакти
  • place Україна, Київська обл, Бориспільський р-н, с.Іванків, вул. Любарецька, 39
  • phone (067) 600-07-99
  • phone (099) 600-07-99
  • phone (073) 600-06-99
  • email info@posadka.com.ua
Графік роботи
  • scheduleПн-пт:9:00-18:00
  • scheduleСб:9:00-15:00

Фейхоа є розлогим чагарником або деревом, на якому ростуть м'ясисті соковиті ягоди темно-зеленого забарвлення. Переважно живе у Південній Америці і лише на території субтропіків, але сьогодні рослину культивують і в регіонах України. Все, що потрібно - купити саджанці фейхоа, правильно їх посадити і забезпечити хороший догляд. Отже, відразу варто детально ознайомитися з особливостями вирощування культури.

Умови для посадки

Саджанці фейхоа виростити абсолютно не складно рослина відноситься до екзотичних культур, умови для вирощування потрібні кімнатні або тепличні. Найкраще займатися посадкою тим, хто проживає у південних частинах нашої країни. До ґрунтів рослина не вимоглива. Але більше підходять для вирощування родючі супіщані та суглинні грунти.
Освітлення має бути хорошим, не потрібно забувати і про вологість повітря, всі види або сорти фейхоа – це південні, світлолюбні субтропічні рослини, необхідно вибрати відкриті добре освітлені ділянки.

Вирощування та догляд за культурою

Щоб за кілька років після посадки отримати перший урожай, забезпечте рослині належний догляд. Необхідно дотримуватись таких рекомендацій:

  • розсада фейхоа любить вологу, тому забезпечуйте рослину достатнім об'ємом води. У посушливий та вегетаційний період приділіть особливу увагу поливу. Але при цьому слідкуйте, щоб вода не застоювалася надовго в лунці. Також у посуху можна обприскувати деревце водою, особливо увечері. Пам'ятайте, що пересихання земляної грудки призводить до відмирання гілок та обпадання листя;
  • підживлюйте дерево живильними речовинами. Підійдуть звичайні органічні добрива: кінський гній, зола і т. д. Їх можна чергувати і з мінеральними підживленнями;
  • забезпечте захист від шкідників та хвороб. Фейхоа уражається несправжньощитівкою, грибковими захворюваннями, піддається атакам червоного павутинного кліща. Для обробки підійдуть народні засоби чи спеціальні інсектициди, фунгіциди.

Виростити на своїй ділянці фейхоа – більш ніж реально. Потрібно лише знайти інтернет-магазин з гарною розсадою, посадити саджанці та доглядати їх. Праці окупляться смачним багатим урожаєм.

Фейхоа Бессон (10 років контейнер 25л)

Артикул: 6387
  5 900 грн.
шт

Фейхоа Король Жоан

Артикул: 51084
  120 грн.
шт

Фейхоа Первінець

Артикул: 4303
  120 грн.
Товар закінчився
arrow_upward
Увійти Реєстрація
Кошик 0 позицій
на суму 0 грн.