Середні сорти агрусу

Контакти
 • place Україна, Київська обл, Бориспільський р-н, с.Іванків, вул. Любарецька, 39
 • phone (067) 600-07-99
 • phone (099) 600-07-99
 • phone (073) 600-06-99
 • email info@posadka.com.ua
Графік роботи
 • scheduleПн-пт:9:00-18:00
 • scheduleСб:9:00-15:00

Агрус залишається однією з найпоширеніших ягідних культур у нашій країні. Його вирощують у садах, на дачах і навіть у промислових масштабах. Різноманітність видів рослин дозволяє практично весь сезон збирати смачний урожай. Наприклад, сорти агрусу середнього терміну дозрівання починають плодоносити приблизно з середини липня. У розпалі літа у вас буде рясний урожай, який можна вживати у свіжому вигляді, готувати джеми, напої або продавати ягоди.

Особливої ​​різниці у вирощуванні сортів різних термінів дозрівання немає. Агротехніка буде ідентичною. Але все одно необхідно уважно вивчити основні моменти, щоб виконати посадку правильно та забезпечити рослини належним доглядом. А перед цим — купити аґрус середнього терміну дозрівання, обравши відповідні сорти.

Нюанси вирощування

Незалежно від сорту, агрус середнього терміну дозрівання воліє сонячні місця далеко від холодних вітрів. Намагайтеся не висаджувати рослини на низинах, оскільки за таких умов коренева система може загнити. Оптимальне місце - рівнина або невелика височина.

До ґрунтів агрус практично не вибагливий, тому буде відмінно рости і на піщаних, і на глинистих ґрунтах. Тільки в першому випадку вам потрібно щороку вносити органічні добрива, а в другому додавати пісок і виконувати часте розпушування.

Перед посадкою саджанців необхідно добре підготувати ділянку. Перекопайте його та приберіть бур'яни. По можливості заздалегідь внесіть органічні підживлення. Чим бідніший ґрунт, тим більше добрив знадобиться.

Тепер ознайомимося зі схемою посадки:

 • зробіть посадкові ями глибиною близько 40 см, дотримуючись між ними відстань в один-півтора метра;
 • з'єднайте вийняту землю з органічним підживленням, а по можливості додайте суперфосфат і деревну золу. Все це засипте в яму та залиште на 2 тижні;
 • у день посадки вмочіть коріння саджанця в глиняній бовтанці і поставте рослину в яму;
 • розправте коріння поверхнею земляного горбка, почніть засипати яму грунтом і ущільніть посадку.

В кінці потрібно рясно полити рослини і нанести шар мульчі з тирси, перегною або торфу.

Як правильно доглядати за агрусом

Ягідна культура досить витривала, тому сильно спантеличуватися не доведеться. Виконуйте стандартні процедури:

 1. Полив. Агрус середнього терміну дозрівання любить оптимальне зволоження, особливо в молодому віці. Приділяйте увагу поливу рослин після цвітіння, у період формування ягід та їх дозрівання.
 2. Підживлення. У перші 1-2 роки вносити добриво не потрібно. Далі з весни починайте підгодовувати аґрус органікою або мінеральними засобами.
 3. Мульчування. Використання мульчі дозволить скоротити кількість поливів та прополок, оскільки шар захищає ґрунт від надмірного випаровування вологи та гальмує зростання бур'янів.

Потрібно також обережно виконувати обрізання. На наступний рік після посадки з пагонів, що ростуть з ґрунту, залишають кілька найрозвиненіших. Інші потрібно вирізати вщент чагарника. Не забувайте позбавлятися від сухих, пошкоджених і пагонів, що загущають крону.

Великий вибір посадкового матеріалу

Якщо ви підбираєте аґрус середнього терміну дозрівання, сорти різних видів знайдуться в нашому інтернет-магазині. Переглядайте асортимент та вибирайте відповідні саджанці. При необхідності проконсультуємо на вибір і відповімо на будь-які питання.

Аґрус Аристократ

Артикул: 4974
  60 грн.
шт

Агрус Африканець

Артикул: 17049
  65 грн.
шт

Аґрус Зелений дощ

Артикул: 3600
  60 грн.
шт

Аґрус Каптиватор (Captivator)

Артикул: 34852
  65 грн.
шт

Аґрус Колобок

Артикул: 5411
  65 грн.
шт

Аґрус Консул

Артикул: 3590
  60 грн.
шт

Аґрус Червоноплідний

Артикул: 4975
  60 грн.
шт

Крыжовник Оксамит

Артикул: 3575
  60 грн.
шт

Аґрус Рожевий кулон

Артикул: 5414
  55 грн.
шт

Аґрус Сварог

Артикул: 3598
  60 грн.
шт

Аґрус Північний Капітан

Артикул: 7360
  60 грн.
шт

Аґрус Тясмин

Артикул: 4854
  60 грн.
шт
arrow_upward
Увійти Реєстрація
Кошик 0 позицій
на суму 0 грн.