Біофунгіцид Трихофіт 500 мл
- place Україна, Київська обл, Бориспільський р-н, с.Іванків, вул. Любарецька, 39
- phone (067) 600-07-99
- phone (099) 600-07-99
- phone (073) 600-06-99
- email info@posadka.com.ua
- scheduleПн-пт:9:00-18:00
- scheduleСб:9:00-15:00
- business_centerГотівковий розрахунок
- paymentБезготівковий розрахунок
- receiptНакладений платіж
- open_withНова Пошта
- local_phone(067) 600-07-99
- local_phone(099) 600-07-99
- local_phone(073) 600-06-99
Біофунгіцид Трихофіт пригнічує розвиток таких хвороб як кореневі гнилі, сірі та біла, фузаріоз, аскохітоз, макроспоріоз, фітофтороз та ін. і є біодеструктором соломи та целюлозних відходів.
Після збирання зернових на полі залишається солома та стерня близько 3—4 тонн на гектар. При обладнанні комбайнів подрібнювачами солома під час обмолоту розкидається по полю і безпосередньо перед загортанням у ґрунт дисковою бороною лущильником обприскується баковим розчином Трихофіту (5 л Концентрату на 400 л води на 1 га) та у баковий розчин додають 20 кг. амонійного азоту. Через 15 днів відбувається часткова деструкція соломи.
Внесення обробленої Трихофітом соломи покращує фізико-хімічні властивості ґрунту, у т.ч. та структурний стан. Зумовлено це тим, що інтенсивна переробка соломи мікроорганізмами забезпечує ґрунт органічними речовинами і робить такий самий вплив на гумусоутворення, як і гній для підстилки. При цьому 1 т соломи еквівалентна 3-5 т гною. З 3-х тонн соломи на 1 га ріллі надходить приблизно 20 кг азоту, 5 кг фосфору, 60 кг калію, 4 кг натрію. Трихофіт, поряд із захистом від хвороб, посилює мобілізацію фосфору та калію в рослинах, стимулює імунну систему, зростання та розвиток рослин, підвищує їх стійкість до хвороб.
Препарат можна використовувати як захист рослин від фітопатогенів. Протягом усього періоду вегетації рослин. Прекрасний результат дає трихофіт у закритих ґрунтах.
При правильному та своєчасному застосуванні препарату підвищується врожайність на 20-30%, знижується ураженість кореневими гнилями у 2-2,5 рази і значно збільшується схожість.
Застосування
Соняшник, озимі та ярі зернові, кукруза:
кореневі гнилі, сірі та біла, фузаріоз, аскохітоз, макроспоріоз, фітофтороз та ін. Передпосівна обробка насіння. Обприскування у фазу виходу в трубу перед колосінням. Знімання наслідків зимового стресу. Доза 6 л/га.
Яблуневий сад:
квіткоїд, моніліоз, кліщ, листовірки, молі, борошниста роса, яблунева плодожерка, листогризучі. Боротьба з хворобами та шкідниками починається з першої обробки. Стимулює зростання як азотне добриво під час поливу. Обприскування рослин, що вегетують, проводиться в будь-яку фазу вегетації і навіть під час цвітіння і по стиглих плодах. Доза 7-8 л/га.
Грушевий сад:
парша груш, борошниста роса, плодова гнилизна, грушева плодожерка, листогризучі. Боротьба з хворобами та шкідниками починається з першої обробки. Стимулює зростання як азотне добриво під час поливу. Обприскування рослин, що вегетують, проводиться в будь-яку фазу вегетації і навіть під час цвітіння і по стиглих плодах. Доза 7-6 л/га.
Персиковий, абрикосовий сад:
борошниста роса, кучерявість листя, плодова гнилизна, коккомікоз, гомоз, клястероспоріоз, листогризні. Період набухання нирок до цвітіння, після цвітіння та на 14 день. Захист здійснюється з урахуванням фітосанітарної обстановки. Доза 8-9 л/га.
Вишневий, черешневий, сливовий сад:
моніліоз, кліщ, щитівка, попелиця, муха коккомікоз, гомоз, листівки, молі, борошниста роса, плодова гниль. Період набухання нирок до цвітіння, після цвітіння та на 14 день. Захист здійснюється з урахуванням фітосанітарної обстановки. Доза 8-9 л/га.
- Коментарі