alarm_on
Пн-пт: 9:00-18:00
alarm_on
Сб: 9:00-15:00
Троянда бордюрна Лілі Венді
Контакти
- place Україна, Київська обл, Бориспільський р-н, с.Іванків, вул. Любарецька, 39
- phone (067) 600-07-99
- phone (099) 600-07-99
- phone (073) 600-06-99
- email info@posadka.com.ua
- scheduleПн-пт:9:00-18:00
- scheduleСб:9:00-15:00
Артикул: 5754
130 грн.
Товар закінчився
Способи оплати
Способи оплати
- business_centerГотівковий розрахунок
- paymentБезготівковий розрахунок
- receiptНакладений платіж
- open_withНова Пошта
- local_phone(067) 600-07-99
- local_phone(099) 600-07-99
- local_phone(073) 600-06-99
Лілі Венді - оригінальна, рясно квітуча бордюрна троянда спрей з невеликими махровими квітками рожевого кольору з червоними тонами і білими вкрапленнями, що перебувають у суцвіттях по 3 - 5 шт. Аромат легенький, приємний. Цвітіння рясне, безперервне протягом усього літа.
Кущ виростає до 60 сі заввишки, ширина 60 см, листя глянцевий, зеленого забарвлення, невеликі. Сорт стійкий до основних захворювань, висока зимостійкість, шоста кліматична зона.
Кущ виростає до 60 сі заввишки, ширина 60 см, листя глянцевий, зеленого забарвлення, невеликі. Сорт стійкий до основних захворювань, висока зимостійкість, шоста кліматична зона.
| Вік | 2 роки |
| Контейнер | тубус |
| Підщепа | шипшина |
| Сила росту | 60-70см |
| Мін. температура | -23°C |
| Вид саджанця | щеплений |
| Стійкість до хвороб | стійкий |
| Аромат | слабкий |
| Розмір квітки | 5-7см |
| Цвітіння | повторне |
- Коментарі
Завантаження коментарів...
Троянда бордюрна Джентл Трендсеттер (Gentle Trendsetter) С2
Артикул: 46667
200 грн.
- Вік
- 2 роки
- Контейнер
- С2
- Мін. температура
- -25°C
- Стійкість до хвороб
- стійкий
- Аромат
- тонкий
- Розмір квітки
- 10см
- Цвітіння
- повторне
Троянда бордюрна Яна С2
Артикул: 47539
190 грн.
- Вік
- 2 роки
- Контейнер
- С2
- Сила росту
- середня
- Мін. температура
- -25°C
- Стійкість до хвороб
- стійкий
Троянда бордюрна Сноу Денс С2
Артикул: 5285
190 грн.
- Вік
- 2 роки
- Контейнер
- С2
- Підщепа
- шипшина
- Сила росту
- 40-50см
- Мін. температура
- -23°C
- Стійкість до хвороб
- стійкий
- Аромат
- середній
- Розмір квітки
- 4-5см
- Цвітіння
- рясна
Троянда бордюрна Гранд Трендсеттер
Артикул: 48647
125 грн.
- Вік
- 3 роки
- Контейнер
- тубус
- Сила росту
- середня
- Мін. температура
- -28°C
- Стійкість до хвороб
- стійкий
- Цвітіння
- рясна
