alarm_on
Пн-пт: 9:00-18:00
alarm_on
Сб: 9:00-15:00
Троянда бордюрна Сноу Балет
Контакти
- place Україна, Київська обл, Бориспільський р-н, с.Іванків, вул. Любарецька, 39
- phone (067) 600-07-99
- phone (099) 600-07-99
- phone (073) 600-06-99
- email info@posadka.com.ua
- scheduleПн-пт:9:00-18:00
- scheduleСб:9:00-15:00
Артикул: 4035
85 грн.
Товар закінчився
Способи оплати
Способи оплати
- business_centerГотівковий розрахунок
- paymentБезготівковий розрахунок
- receiptНакладений платіж
- open_withНова Пошта
- local_phone(067) 600-07-99
- local_phone(099) 600-07-99
- local_phone(073) 600-06-99
Сноу Балет (Snow Ballet) рясно-квітуча вишукана троянда має дуже ніжні білі махрові квітки, що складаються з 30 - 35 пелюсток. Аромат приємний, слабко виражений. Кущі дуже розлогий у висоту досягають 50 см, ширина троянди до 150 см, тому часто їх використовують як ґрунтопокривні. Через невелику висоту кущів білі квітки брудняться при поливі, тому їх вигляд не завжди естетичний. Стійкість до основних захворювань висока.
| Вік | 2 роки |
| Контейнер | тубус |
| Підщепа | шипшина |
| Сила росту | 40-50см |
| Мін. температура | -23°C |
| Вид саджанця | щеплений |
| Стійкість до хвороб | стійкий |
| Аромат | слабкий |
| Розмір квітки | 4-5см |
| Цвітіння | рясна |
- Коментарі
Завантаження коментарів...
Троянда бордюрна Джентл Трендсеттер (Gentle Trendsetter) С2
Артикул: 46667
200 грн.
- Вік
- 2 роки
- Контейнер
- С2
- Мін. температура
- -25°C
- Стійкість до хвороб
- стійкий
- Аромат
- тонкий
- Розмір квітки
- 10см
- Цвітіння
- повторне
Троянда бордюрна Яна С2
Артикул: 47539
190 грн.
- Вік
- 2 роки
- Контейнер
- С2
- Сила росту
- середня
- Мін. температура
- -25°C
- Стійкість до хвороб
- стійкий
Троянда бордюрна Сноу Денс С2
Артикул: 5285
190 грн.
- Вік
- 2 роки
- Контейнер
- С2
- Підщепа
- шипшина
- Сила росту
- 40-50см
- Мін. температура
- -23°C
- Стійкість до хвороб
- стійкий
- Аромат
- середній
- Розмір квітки
- 4-5см
- Цвітіння
- рясна
Троянда бордюрна Гранд Трендсеттер
Артикул: 48647
125 грн.
- Вік
- 3 роки
- Контейнер
- тубус
- Сила росту
- середня
- Мін. температура
- -28°C
- Стійкість до хвороб
- стійкий
- Цвітіння
- рясна
