Біофунгіцид Трихофіт 1.0 л

Контакти
 • place Україна, Київська обл, Бориспільський р-н, с.Іванків, вул. Любарецька, 39
 • phone (067) 600-07-99
 • phone (099) 600-07-99
 • phone (073) 600-06-99
 • email info@posadka.com.ua
Графік роботи
 • scheduleПн-пт:9:00-18:00
 • scheduleСб:9:00-15:00
картинка Биофунгицид Трихофит 1.0 л
Артикул: 3734
85 грн.
Кількість
шт
Мінімальна вартість замовлення: 300грн.
Способи оплати
 • business_centerГотівковий розрахунок
 • paymentБезготівковий розрахунок
 • receiptНакладений платіж
Доставка
 • open_withНова Пошта
Наші телефони
Трихофіт, 1 літр - водна суспензія бактерії Trichoderma viride інсектофунгіцидний біопрепарат для боротьби з хворобами сільськогосподарських та інших культур, нетоксичний для людини, теплокровних тварин, бджіл, риб; не накопичується у ґрунті, рослинах; не впливає на смак та запах вирощеної продукції. В результаті дії продукованих ферментів хітінази та глюконази сприяє розкладанню полісахаридів та переведення речовин у доступні форми для рослин, проводячи гумифікацію ґрунтів.

Біофунгіцид Трихофіт пригнічує розвиток таких хвороб як кореневі гнилі, сірі та біла, фузаріоз, аскохітоз, макроспоріоз, фітофтороз та ін. і є біодеструктором соломи та целюлозних відходів.

Після збирання зернових на полі залишається солома та стерня близько 3—4 тонн на гектар. При обладнанні комбайнів подрібнювачами солома під час обмолоту розкидається по полю і безпосередньо перед загортанням у ґрунт дисковою бороною лущильником обприскується баковим розчином Трихофіту (5 л Концентрату на 400 л води на 1 га) та у баковий розчин додають 20 кг. амонійного азоту. Через 15 днів відбувається часткова деструкція соломи.

Внесення обробленої Трихофітом соломи покращує фізико-хімічні властивості ґрунту, у т.ч. та структурний стан. Зумовлено це тим, що інтенсивна переробка соломи мікроорганізмами забезпечує ґрунт органічними речовинами і робить такий самий вплив на гумусоутворення, як і гній для підстилки. При цьому 1 т соломи еквівалентна 3-5 т гною. З 3-х тонн соломи на 1 га ріллі надходить приблизно 20 кг азоту, 5 кг фосфору, 60 кг калію, 4 кг натрію. Трихофіт, поряд із захистом від хвороб, посилює мобілізацію фосфору та калію в рослинах, стимулює імунну систему, зростання та розвиток рослин, підвищує їх стійкість до хвороб.

Препарат можна використовувати як захист рослин від фітопатогенів. Протягом усього періоду вегетації рослин. Прекрасний результат дає трихофіт у закритих ґрунтах.

При правильному та своєчасному застосуванні препарату підвищується врожайність на 20-30%, знижується ураженість кореневими гнилями у 2-2,5 рази і значно збільшується схожість.

Застосування

Соняшник, озимі та ярі зернові, кукруза:

кореневі гнилі, сірі та біла, фузаріоз, аскохітоз, макроспоріоз, фітофтороз та ін. Передпосівна обробка насіння. Обприскування у фазу виходу в трубу перед колосінням. Знімання наслідків зимового стресу. Доза 6 л/га.

Яблуневий сад:

квіткоїд, моніліоз, кліщ, листовірки, молі, борошниста роса, яблунева плодожерка, листогризучі. Боротьба з хворобами та шкідниками починається з першої обробки. Стимулює зростання як азотне добриво під час поливу. Обприскування рослин, що вегетують, проводиться в будь-яку фазу вегетації і навіть під час цвітіння і по стиглих плодах. Доза 7-8 л/га.

Грушевий сад:

парша груш, борошниста роса, плодова гнилизна, грушева плодожерка, листогризучі. Боротьба з хворобами та шкідниками починається з першої обробки. Стимулює зростання як азотне добриво під час поливу. Обприскування рослин, що вегетують, проводиться в будь-яку фазу вегетації і навіть під час цвітіння і по стиглих плодах. Доза 7-6 л/га.

Персиковий, абрикосовий сад:

борошниста роса, кучерявість листя, плодова гнилизна, коккомікоз, гомоз, клястероспоріоз, листогризні. Період набухання нирок до цвітіння, після цвітіння та на 14 день. Захист здійснюється з урахуванням фітосанітарної обстановки. Доза 8-9 л/га.

Вишневий, черешневий, сливовий сад:

моніліоз, кліщ, щитівка, попелиця, муха коккомікоз, гомоз, листівки, молі, борошниста роса, плодова гниль. Період набухання нирок до цвітіння, після цвітіння та на 14 день. Захист здійснюється з урахуванням фітосанітарної обстановки. Доза 8-9 л/га.


 • Коментарі
Завантаження коментарів...


Добриво Байкал ЕМ, 1 л

Артикул: 3713
  85 грн.
шт

Біоглобін 500 мл

Артикул: 3754
  165 грн.
шт

Удобрение Gumi gold 1 кг

Артикул: 51011
  285 грн.
шт

Добриво Курник 2 кг

Артикул: 3880
  75 грн.
шт
arrow_upward
Увійти Реєстрація
Кошик 0 позицій
на суму 0 грн.