Азіатські груші
- place Україна, Київська обл, Бориспільський р-н, с.Іванків, вул. Любарецька, 39
- phone (067) 600-07-99
- phone (099) 600-07-99
- phone (073) 600-06-99
- email info@posadka.com.ua
- scheduleПн-пт:9:00-18:00
- scheduleСб:9:00-15:00
Азіатські груші мають низку переваг, які вигідно відрізняють їх від інших сортів. Для багатьох соковиті ароматні фрукти, народжені на Сході, стануть справжнім відкриттям і ось чому.
На батьківщині азіатські груші називають подарунковими. Справа в тому, що деякі сорти можуть давати плоди до 1 кг вагою. Така груша чудово виглядає у подарунковій упаковці та може довго зберігати свій зовнішній вигляд, якщо була зірвана.
Технологія посадки саджанців
Перш ніж купити саджанці азіатської груші, варто вибрати місце майбутньої посадки. Це ключ у хорошій плодючості рослини. В ідеальних умовах вибрати варто добре освітлене місце. При нестачі світла дерево може погано зростати.
Другий і важливий чинник – час висаджування. В ідеалі – це квітень. Для південних регіонів України підійде осіння посадка (до перших морозів) залежно від вашого регіону. Швидше за все це буде жовтень.
Азіатські груші в Україні можна сміливо садити в саду з деревами, що вже прижилися. Головне тут – залишати 3-4 метри відстані до іншого ствола. Груша чудово є сусідами з іншими деревами.
Важливі моменти:
- Глибина ями при посадці може бути такою самою, як для яблуні або черешні;
- На дно ями слід покласти перегній чи золу;
- Не забувайте залити кілька відер води в яму;
- Дерева самобезплідні. Це означає, що недалеко має бути інша груша. Можна висадити будь-який європейський сорт.
В цілому, такі сорти не схильні до хвороб. Хоча іноді трапляється мідяниця. Тому звертайте увагу на наявність захворювань стовбура чи листя та вчасно лікуйте дерево.
Вирощування
Азіатська груша, купити яку можна на нашому сайті, невибаглива до погодних умов. Варто перший рік життя рясно поливати дерево, особливо в посуху, мульчувати ґрунт, видаляти бур'яни. Можна засипати влітку навколостовбурне коло сухим сіном або травою. Підживлення стандартне для фруктових дерев – восени та навесні – перегній або спеціальне добриво для груш.
Формування крони і обрізка теж стандартна - перші роки життя формує крону, видаляючи гілки, що вертикально ростуть. Навесні видаляємо молоді погони, які ростуть на стовбурі або заважають основним гілкам. При необхідності потрібно підв'язати дерево до стовпчика, щоб воно рівно росло.
Зріє азіатська груша, як правило, у середині літнього сезону. Дивіться опис конкретного сорту та вибирайте вид груші залежно від вашого регіону та природних умов. І пам'ятайте: груша росте не так швидко, як, наприклад, черешня чи горіх. Однак при правильному догляді вона подарує вам ароматні, соковиті, надзвичайно смачні та корисні плоди, які чудово зберігаються, піддаються консервуванню та ідеально підходять для вживання у сирому вигляді.
Звертайтесь! Свіжі, перевірені саджанці з найкращих розплідників чекають на вас.