Біоглобін 1000 мл

Контакти
 • place Україна, Київська обл, Бориспільський р-н, с.Іванків, вул. Любарецька, 39
 • phone (067) 600-07-99
 • phone (099) 600-07-99
 • phone (073) 600-06-99
 • email info@posadka.com.ua
Графік роботи
 • scheduleПн-пт:9:00-18:00
 • scheduleСб:9:00-15:00
картинка Биоглобин 1000 мл
Артикул: 3753
315 грн.
Кількість
шт
Мінімальна вартість замовлення: 300грн.
Способи оплати
 • business_centerГотівковий розрахунок
 • paymentБезготівковий розрахунок
 • receiptНакладений платіж
Доставка
 • open_withНова Пошта
Наші телефони
Біоглобін – нова розробка біологічного походження, ефективний біостимулятор росту та збільшення врожайності рослин. В основу складу входять водносольовий екстракт із плаценти тварин після спеціальної обробки тканин. Основна відмінність у механізмі дії Біоглобіну полягає у високому біокаталітичному ефекті, тобто у підвищенні швидкості всіх біохімічних реакцій, у тому числі фотосинтезу. Містить у своєму складі повний комплекс незамінних та замінних амінокислот, полепептиди, аміносахара, гексуронові кислоти та мікроелементи у збалансованому для живої природи складі.
Препарат забезпечує підвищення врожайності (продуктивності) рослинництва практично всіх видів культур в 1,5-2 рази. Одночасно при цьому підвищується стійкість рослин і плодів до шкідливих факторів навколишнього середовища (температура, інфекція, посуха і т.д.) і збереження продукції (плоди, насіння, бульби і т.д.).
Істотною перевагою біоглобіну в порівнянні з іншими відомими препаратами для біостимуляції в рослинництві є те, що він забезпечує отримання екологічно чистої продукції.
Перед застосуванням стимулятор біоглобін необхідно розвести у воді у співвідношенні: 1-2 чайні ложки (5-10 мл) на 10л води (відро) або 5-10 крапель на 1 літр, або 2-3 краплі на склянку води (вища концентрація розчину більш ефективна). Розчин необхідно використовувати одразу після приготування.
Після замочування в розчині насіння та бульб збільшується швидкість їх пробудження, підвищується відсоток схожості та скорочується час від посадки до появи сходів. Необхідно замочувати насіння та бульби в більш концентрованому розчині (20 крапель на 1 склянку води (0,5% розчин)) на час від 30 хв (картопля), до 24 годин (перець, морква, буряк, капуста). Замість замочування можна застосовувати обприскування насіння та бульб. Під час вегетації рослини обприскуються з розпилювача розчином препарату листям під час будь-якої фази їх розвитку з розрахунку 10 літрів розчину на 1 сотку. Але для отримання високого найкраще обробляти рослини під час фази зав'язування плодів: картопля – перед цвітінням під час бутонізації; томати, огірки, баштанні культури – під час цвітіння; морква, буряк, капуста,
Обприскування розчином Біоглобіну під час інших фаз розвитку рослин стимулює частини рослини, які у цій фазі розвиваються.
Картопля: перед початком пророщування бульб, перед посадкою бульб, на сходах, під час бутонізації, під час цвітіння.
Томати: при обробці насіння, на сходах, при пікіруванні розсади, під час зав'язування плодів.
Огірки при обробці насіння, під час 3-4 справжніх листочків, під час цвітіння, під час плодоношення.
Буряк, морква: при обробці насіння, на сходах, по листі після останнього проріджування, під час зростання коренеплодів.
Капуста: при обробці насіння, на сходах, при пікіруванні розсади, під час зав'язування головок, під час наростання маси головок.
Баштанні, гарбузові: при обробці насіння, на сходах, під час цвітіння, під час наростання маси плодів.
Плодово-ягідні: по набухаючим брунькам, при появі листя, наприкінці цвітіння при зав'язуванні плодів, під час наростання маси плодів.
Зважаючи на те, що при застосуванні розчину посилено розвивається коренева система рослин, дуже ефективно його використання при розвитку та пікіруванні розсади томатів, перцю, капусти, баштанних культур. Витрата розчину на 1 сотку при обробці посівів на сходах буде в 5-10 разів менше, ніж зазвичай і становитиме 1-2 літри на 1 сотку. При приготуванні розчину для обробки великих площ посівів потрібно від 0,5 до 1 л препарату на 1 га        


 • Коментарі
Завантаження коментарів...


Добриво Байкал ЕМ, 1 л

Артикул: 3713
  85 грн.
шт

Біоглобін 500 мл

Артикул: 3754
  170 грн.
шт

Добриво Курник 2 кг

Артикул: 3880
  70 грн.
шт

Гуапсин, 1 л

Артикул: 3724
  43 грн.
Товар закінчився
arrow_upward
Увійти Реєстрація
Кошик 0 позицій
на суму 0 грн.